کد خبر: ۹۹۴۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰ 17 September 2021

 

به گزارش تابناک سمنان یکی از بازی‌بازان، معمایی بزرگ در Red dead redemption 2 را با استفاده از سرنخ‌های موجود در نسخه‌ی اول این بازی یعنی Red dead redemption حل کرد. تقریبا ۳ سال از انتشار Red dead redemption 2 می‌گذرد و هنوز هم با‌زی‌بازان سعی در حل معما‌های مختلف این بازی دارند.

یکی از کاربران یوتیوب با نام کاربری Strange Man، سر انجام یکی از بزرگ‌ترین رمز و راز ‌های بازی را که حتی به نسخه‌ی اول Red dead redemption نیز مربوط می‌شود، حل کرد. به طور دقیق‌تر این یوتوبر سرانجام فهمید که در مکانی به اسم Bear Claw Camp که مکانی مرموز در هر دو نسخه‌ی Red dead redemption است، چه اتفاقی رخ داد.

اگر نمی‌دانید، Bear Claw Camp مکانی است با کلبه‌ها و سازه‌های ترک شده در میان درختان بلند، در نزدیکی منطقه‌ی West Elizabeth. در نسخه‌ی اول بازی از این مکان با عنوان Bear Claw Camp یاد می‌شود. مشخص نیست چرا نام این مکان در دو نسخه‌ی بازی متفاوت است اما به هر حال هر دوی‌ آن‌ها یک مکان هستند.

همانطور که در ویدیوی پایین می‌بینید، ارتباطی میان Bear Claw Camp و Repentance Rock و Mescalero وجود دارد. این ارتباط نشان می‌دهد که قبیله‌ی Mescalero به افراد ساکن در Bear claw Camp حمله کرده و تمام ساکنان آن را می‌کشند و Bear claw Camp موجود در بازی بعد از تمام این اتفاقات است. البته تمام این‌ها یک خلاصه‌ی کلی از ویدیو‌ی زیر می‌باشد که برای اطلاعات دقیق‌تر پیشنهاد می‌شود آن را برسی کنید.

 

البته به این نکته توجه داشته باشید که تمام این اطلاعات غیر رسمی است و توسط هیچ یک از توسعه دهندگان بازی تایید نشده است.

Red dead redemption 2 سرشار از معما است، معما‌هایی که بازی‌بازان فکر می‌کنند برای بعضی از آن‌ها جوابی نیست. مانند معمای Isabeau Katharina Zinsmeister که بازی‌بازان از طریق پوستر‌های درون بازی درباره‌ی آن اطلاعاتی به دست آوردند. با این حال، این ویدیو نشان می‌دهد که این طرز فکر شاید درست نباشد، مخصوصا وقتی با بازی جهان باز راک‌استار (Rockstar) سر و کار داریم.

عنوان Red dead redemption 2 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و سرویس گوگل استیدیا (Google Stadia) در دسترس است. گرچه این بازی برای کنسول‌های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس منتشر نشده، اما از طریق قابلیت backward compatibility در این کنسول‌ها نیز قابل بازی است.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: گیمفا

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار