سعی کردم حواس لئو را پرت کنم؛
سرخیو آگوئرو، ستاره جدید و آرژانتینی بارسلونا روایتی از روز جدایی لیونل مسی از این تیم داشته است.
کد خبر: ۱۰۰۱۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱ 14 October 2021

به گزارش تابناک سمنان به نظر می رسید یکی از دلایل انتقال سرخیو آگوئرو به بارسلونا راضی شدن لیونل مسی به ماندن در این تیم است، اما در نهایت ستاره آرژانتینی از بارسا جدا شده و راهی پاری سن ژرمن شد. حالا سرخیو آگوئرو مصاحبه ای با نشریه ال پایس انجام داده و در مورد لیونل مسی، انتقال به بارسلونا، رابطه با پپ گواردیولا، دوران کودکی خود و فوت مارادونا صحبت کرده است.

 

امضای قرارداد با بارسلونا: "صادقانه پشیمان نیستم. کدام بازیکنی علاقه ندارد در این تیم بازی کند؟ چه شرایط بارسلونا خوب باشد و چه بد، من به شما می گویم که اغلب بازیکنان دوست دارند این پیراهن را بپوشند. البته من با ذهنیت بازی در کنار لئو مسی و تشکیل تیم خوب راهی اینجا شدم. وقتی مدیران بارسلونا با من تماس گرفتند دستمزد برایم اهمیتی نداشت. به خودم گفتم در شرایط خوبی قرار گرفته و تا آنجا که ممکن است به مسی و تیم کمک خواهم کرد."

 

 

 

خداحافظی لیونل مسی از بارسلونا: "لحظه ای شوک آور بود و حال او نیز خیلی بد بود. من نیز وقتی متوجه این خبر شدم باورم نمی شد. آن شنبه به ملاقات مسی در خانه اش رفتم. با توجه به شخصیتی که دارم، سعی کردم کاری کنم مسی فراموش کند که چه اتفاقی افتاده است. متوجه شدم حال مسی خوب نیست و سعی می کردم حواس او را پرت کنم. همه تلاشم این بود که در مورد تفریحات مشترک و مسائل دیگر با لیونل مسی صحبت کنم."

 

رابطه با پپ: "من هیچ وقت با گواردیولا مشکلی نداشته و هرگز با او درگیر نشدم. در اوایل دوران حضور گواردیولا و با توجه به عدم شناخت متقابل، مدتی برای درک همدیگر زمان لازم بود. سه سال گذشته فوق العاده بود و حرف بیشتری برای گفتن وجود ندارد.

 

پپ گواردیولا از آن دسته مربیانی بوده که از شما انتظار زیادی داشته و خواهان بهترین عملکرد از سوی هر بازیکن است. او به نام بازیکن اهمیتی نمی دهد، مگر این که نامش لیونل مسی باشد. من همیشه قبول کردم که چه موقع من باید بازی کنم و چه زمانی نه. گابریل ژسوس به محض ورود به منچسترسیتی در ترکیب ثابت قرار گرفت و من نیز اعتراضی نداشتم."

 

 

آخرین سفر به ویلا، محله قدیمی در آرژانتین: "من 16 ساله بودم. وقتی از یکی از بچه هایی که با آنها دوست بودم سراغ بقیه را گرفتم متوجه شدم یکی مرده، دیگری زندانی و دیگری تحت تعقیب پلیس بود، آنهم بچه های 15 ساله. من هنوز با برخی از آنها ارتباط دارم و ما بعد از 20 سال هنوز به دوستی خود ادامه می دهیم."

 

عدم کسب توپ طلا: "همیشه با خودم فکر می کردم چه چیزی برای فتح این جایزه کم دارم. یک بار از لیونل مسی در این مورد سوال کردم و او گفت باید فاتح لیگ قهرمانان شوی که دیدم درست می گوید."

 

مرگ مارادونا: "هنگام شنیدن این خبر احساس بسیار بدی داشتم. وقتی خبر را شنیدم مانند دفعات قبلی فک می کردم دروغ است. اما از وقتی دیدم شایعه پررنگ تر شده از شخصی نزدیک تر پرسیدم و پاسخ او مثبت بود."

 

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :