نگهبانان مقر سازمان ملل مانع ورود سفیر رژیم صهیونیستی که عکس هیتلر را در دست داشت شدند.
کد خبر: ۹۹۸۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱ 05 October 2021

به گزارش تابناک سمنان  القدس العربی گزارش داد، گلعاد آردان، سفیر رژیم صهیونیستی درحالی که عکس هیتلر را در دست داشت تلاش کرد به جلسه مجمع عمومی سازمان ملل درباره وضعیت آنروا "آژانس امداد و کار آوارگان فلسطینی" یورش ببرد اما نگهبانان مقر سازمان ملل مانع ورود وی شدند.

 

جنجال سفیر اسرائیل در سازمان ملل با تصویر هیتلر/عکس

 

 

وی در توییتی در پیامی اعتراض آمیز علیه سازمان ملل نوشت: در اوایل مذاکره درباره آنروا نیروهای امنیتی مانع شدند که من اسناد قاطعانه‌ای را درباره یهودستیزی و اقدامات تحریک آمیز آنروا در نهادهای آموزشی‌اش ارائه بدهم. باعث شرمساری است که در سالن مجمع عمومی سازمان ملل این اکاذیب گفته می‌شود و اسناد و مدارک و حقیقت کنار گذاشته می‌شود. من به مبارزه برای نشان دادن حقایق ادامه می‌دهم.

فیلیپه لازارینی، کمیسر آنروا در گزارشی به کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل درباره بحران مالی این آژانس اعلام کرده بود که ادعاها درباره اینکه روش‌های تدریس در مدارس آنروا به دنبال یهودستیزی و خشونت است، درست نیست.

گلعاد آردان در بیانیه‌ای گفته بود که پاسخ وی به لازارینی است و از آنروا و کمیته مربوط به رصد نقض‌های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی انتقاد می‌کند. وی گفته بود که آنروا و این کمیته علیه اسرائیل هستند.

این سفیر گفت که او ثابت خواهد کرد که روش‌های تدریس آنروا بر مبنای یهودستیزی است و از کمیته مذکور به دلیل نادیده گرفتن "سرکوب ساکنان غزه توسط حماس" و نقض حقوق بشر توسط تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد خواهد کرد.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار