عضو کمیسیون اصل نود مجلس با تاکید بر اینکه باطل بودن سازوکار دولت تدبیر برای مذاکره با غرب اثبات شده است، گفت: دولت سیزدهم برای استیفای حقوق مردم آنچه لازم است از موضع عزت و اقتدار انجام خواهد داد.
کد خبر: ۹۹۵۷۰۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۴ 22 September 2021

حملات تند میرسلیم به دولت روحانی

 

 

به گزارش تابناک سمنان مصطفی آقا میرسلیم  در پاسخ به این سوال که چرا اصلاح طلبان به دنبال القای توافق دولت رئیسی با غرب هستند، گفت: دولت قبلی راه نجات کشور را در مذاکره با بیگانکان می‌پنداشت؛ امروز نیز همان فکر را دارند، اصلاح طلبان هر حرکتی را ادامۀ فرآیند مذاکرات تلقی می‌کنند تا به مردم القا کنند راهی که آن‌ها مد نظر داشتند درست بوده و چاره‌ای جز تسلیم در مقابل بیگانگان در مذاکرات نداریم. 

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: مشکلات ارزی و اقتصادی واقعیتی غیر قابل انکار است که نتیجۀ بی‌کفایتی دولت قبل و عدم خودباوری آن‌ها و عدم اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی است. البته تحریم‌ها بر بی‌کفایتی دولت تدبیر سوار شد و آثار بی‌کفایتی دولت را تشدید کرد. راه کار دولت سیزدهم در به ثمر رساندن اقتصاد مقاومتی، مشروط به نتیجه بخش بودن مذاکرات نیست. 

 

 

وی در واکنش به تلاش اصلاح طلبان برای گره زدن اقتصاد کشور به مذاکرات با غرب گفت: این تلاش برای موجه جلوه دادن اقدامات نادرست و فرصت سوزی‌های آن‌ها است. 

عضو کمیسیون اصل نود مجلس با تاکید بر اینکه باطل بودن سازوکار دولت تدبیر برای مذاکره با غرب اثبات شده است، گفت: دولت سیزدهم برای استیفای حقوق مردم آنچه لازم است از موضع عزت و اقتدار انجام خواهد داد. 

میرسلیم تصریح کرد: هرگونه تعامل با ۵+۱ منوط به این است که استقلال جمهوری اسلامی ایران در استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای محترم شمرده شود و موضوع دیگری با آن گره نخورد. قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست و اقتدار منطقه‌ای جمهوری اسلامی واقعیتی است که ۵+۱ باید بپذیرند. 

نماینده مردم تهران تاکید کرد: مدیریت اصلاح طلبان مشکلات متعددی برای مردم شریف ایران ایجاد کرده است لذا هیچ آبرویی برایشان باقی نمانده است و حیات سیاسی آن‌ها منوط به تجدید نظر کامل و قطعی در بینش و روشی است که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم داشتند و بر آن مبنا مرتکب اشتباهات بسیار خسارت بار شدند، اشتباهاتی که ایجاب می‌کند در مواردی مسئولان آن مؤاخذه و محاکمه شوند.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار