عدم کسب سهمیه UCL، عامل جدایی گلر میلان
مدیربرنامه‌های سنگربان میلان، او را به مدیران بارسلونا پیشنهاد داده البته به شرطی که روسونری موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشود.
کد خبر: ۹۶۵۵۸۵
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۲ 21 May 2021

از خودگذشتگی بزرگ دوناروما برای ماندن در میلان :: ورزش سه

 

 

به گزارش  تابناک سمنان قرارداد جانلوئیجی دوناروما در این تابستان با میلان به پایان می رسد ولی این بازیکن که فوتبال حرفه ای خود را از این تیم آغاز کرده، هنوز با سران روسونری بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیده و از یوونتوس، بارسلونا و حتی اینتر به عنوان تیم های خواهان او یاد شده است.


اما روزنامه اسپانیایی آ.اس ادعای عجیب و جالب توجهی را در این خصوص مطرح کرده است. این روزنامه مدعی شده که مینو رایولا مدیربرنامه جانلوئیجی دوناروما، دروازه‌بان میلان را به بارسا پیشنهاد داده است اما به کاتالان‌ها هشدار داده که اگر روسونری در جمع چهار تیم برتر سری آ قرار گیرد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را تصاحب کند، دروازه‌بان در ایتالیا خواهد ماند.


قرارداد دوناروما در ماه جون به پایان می‌رسد و روسونری قرارداد جدید 8 میلیون یورویی در سال را به این بازیکن 22 ساله پیشنهاد داده است. دوناروما و نماینده او مذاکرات جدید را متوقف کرده‌اند زیرا این دروازه‌بان می‌خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.


خوان لاپورتا رئیس بارسا دوست نماینده دوناروما است و رایولا به او راه حل، حل بحران مالی باشگاه را پیشنهاد داده است. با توجه به این‌که مارک آندره تراشتگن یکی از دروازه‌بان‌های پرعلاقه در اروپا است، بارسلونا می‌تواند فروش وی را پرداخت کند و در تابستان به عنوان بازیکن آزاد دوناروما را به خدمت بگیرد اما در صورتی‌که روسونری در میان 4 تیم برتر قرار بگیرد، این امکان وجود ندارد.


آنها برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر برای اولین بار از سال 2013 به یک برد در هفته پایانی و یا عدم پیروزی یوونتوس در برابر بولونیا احتیاج دارند. با این حال، آنها همچنین می‌توانند مساوی کنند یا حتی شکست بخورند اما تنها در صورتی که یوونتوس موفق به پیروزی در برابر بولونیا نشود آنها به کسب سهمیه می‌رسند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار