امام‌جمعه دامغان:
امام‌جمعه دامغان بابیان اینکه داوطلبان شورا‌ها و ریاست جمهوری در انتخابات پیش رو باید برنامه‌های خود را ارائه دهند، گفت: نامزد‌ها با شفافیت‌سازی اخلاق‌مداری پیشه کنند.
کد خبر: ۹۶۵۵۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸ 21 May 2021
 
نامزدهای انتخاباتی شفاف سازی کنند/ اخلاق‌مداری در راس امور

 

به گزارش تابناک سمنان حجت‌الاسلام سید محمدحسینیان ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دامغان به میزبانی مسجد جامع این شهر ضمن بیان اینکه تا انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خرداد کمتر از یک ماه باقی‌مانده است، ابراز داشت: کاندیداهای شوراها و ریاست جمهوری باید اخلاق‌مداری و قانون مداری را در سرلوحه کار خود قرار داده و به آن عمل کنند.

وی ضمن بیان اینکه با توجه به نقشه دشمن برای کم‌رنگ جلوه دادن انتخابات، مشارکت مردم و انتخاب اصلح تا فرصت باقی‌مانده مورد تأکید است، افزود: انتظار می‌رود نخبگان فکری مردم را به سمت انتخابات هدایت و در انتخاب کاندیدا اصلح کمک کنند.

امام‌جمعه دامغان بابیان اینکه ملت ایران طی این چهار دهه عمر انقلاب اثبات کردند که در تمامی عرصه‌های سیاسی و اجتماعی حضوری پررنگ دارند، ابراز داشت: این بار نیز مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیز بهتر از گذشته خوش خواهند درخشید.

حسینیان بابیان اینکه کاندیدای ریاست جمهوری باید خدمات نظام را به مردم بیان کنند و از سیاه نمایی پرهیز و با مردم شفاف سخن بگویند، تصریح کرد: کاندیدا ریاست جمهوری باید بکوشند تا هزینه‌های نظام افزایش پیدا نکند و در جریان و اهداف دشمن حرکت نکنند قطعاً با چنین رویه‌ای در سایه محبت و وحدت ملی انتخابات پرشور را در روز جمعه ۲۸ خرداد شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به کمک ۴۵ میلیارد تومانی مردم مؤمن و انقلابی دامغان در طرح مواسات، اضافه کرد: مردم دامغان به همراه خیران نیک‌اندیش با کمک ۴۵ میلیارد تومانی خود در طی چهار مرحله به یاری شش هزار خانوار نیازمند دامغانی شتافتند و در این کار خیر و خداپسندانه مشارکت کردند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار