مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان جرایم غیرعمد استان سمنان گفت: ۲۹ زندانی جرایم غیرعمد در استان چشم‌انتظار کمک خیران برای چشیدن طعم آزادی از زندان هستند.
کد خبر: ۹۶۵۴۳۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰ 20 May 2021
 
خیران برای آزادی ۲۹ زندانی جرائم غیرعمد استان سمنان کمک کنند

 

به گزارش تابناک سمنان سیدهادی نقیبی  ابراز داشت: ۱۴۶ میلیارد و ۳۱۴ میلیون و ۵۰ هزار ریال برای آزادی ۲۹ زندانی جرایم غیرعمد استان سمنان نیاز است.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود مردم نیک‌اندیش استان سمنان در اقدامی خداپسندانه، با شرکت در پویش‌های مردمی در فضای مجازی، برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کنند.

مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان جرایم غیرعمد استان سمنان بیان کرد: ۲۹ زندانی جرایم غیر عمد در استان به دلیل مسایل مالی و مهریه زندانی هستند.

وی بیان کرد: زندانیان جرایم غیرعمد بدهکار هستند نه بزهکار و خانواده‌های این زندانیان به دلیل نبود سرپرست خانواده با توجه به شیوع کرونا با مشکلات اجتماعی و اقتصادی مواجه هستند.

مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان جرایم غیرعمد استان سمنان اظهار داشت: آزادی این افراد کمک بزرگی به خانواده‌های آنان و جامعه در کاهش آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود.

نقیبی تصریح کرد:  مردم استان سمنان می‌توانند هدایای نقدی خود را به شماره حساب های ۰۱۰۵۷۰۱۶۸۷۰۰۵ نزد بانک ملی و شماره حساب جام ۱۰-۳۲۵۱۷۸۵۹ بانک ملت به حساب ستاد دیه این استان واریز کنند.

مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان جرایم غیر عمد استان سمنان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند کمک‌های خیرخواهانه خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۸۷۸۵۸۵ نزد بانک ملی پرداخت کنند و در این روش نیاز به مراجعه به بانک نیست و شهروندان از خانه می‌توانند کمک کنند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایرنا

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار