رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان:
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از وقوع ۲۴ مورد حریق و حادثه طی یک هفته گذشته در شهر سمنان خبر داد و گفت: درمجموع این عملیات‌ها ۴۱ نفر نجات یافتند.
کد خبر: ۹۶۴۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰ 15 May 2021

وقوع ۲۴ مورد حریق و حادثه در شهر سمنان / ۴۱ نفر نجات یافتند

 

به گزارش تابناک سمنان سعید اسمعیل پور  ضمن بیان اینکه ۲۴ مورد حریق و حادثه طی یک هفته گذشته در شهر سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: از این تعداد ۱۹ مورد به حوادث امداد و نجات و تعداد چهار مورد به آتش‌سوزی اماکن مربوط می‌شود.

وی افزود: محبوسی در کابین آسانسور و اماکن، تصادفات جاده‌ای، گیرکردن حلقه در انگشتان دست، گرفتن حیوانات موذی، امدادرسانی در آبگیری معابر و غیره بیشترین تعداد حوادثی بودند که طی یک هفته گذشته عملیات در آن‌ها صورت گرفته است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان بابیان اینکه آتش‌سوزی منزل مسکونی و ضایعات نیز توسط نیروهای این سازمان به‌خوبی پوشش داده شدند، ابراز داشت: طی هفته اخیر یک مورد بازدید ایمنی از محل حادثه‌ها نیز به‌عمل‌آمده است.

اسمعیل پور ضمن بیان اینکه طی هفت روز گذشته نزدیک به ۵۰۰ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی سمنان گرفته‌شده است، تصریح کرد: که از این میان ۲۴ مورد آن عملیاتی شد که آتش‌نشانان این سازمان در ساعات مختلف از شبانه‌روز به کمک همشهریان سمنانی شتافتند و امدادرسانی کردند.

وی بابیان اینکه تعداد نجات‌یافتگان یک هفته گذشته در این عملیات‌ها ۴۱ نفر (مرد و زن) بوده است، افزود: خوشبختانه این حوادث فوتی یا جراحت سنگین همشهریان را در پی نداشته است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار