طبق جدیدترین اطلاعات سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در استان سمنان شهرستان سرخه از وضعیت زرد کرونایی به نارنجی تغییر کرد.
کد خبر: ۹۶۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲ 15 May 2021
 

سرخه به وضعیت نارنجی کرونایی بازگشت

 

به گزارش  تابناک سمنان  تنها تغییر در تازه ترین رنگ بندی کرونایی اعلام شده در استان سمنان شهرستان سرخه است که از وضعیت زرد به نارنجی تغییر کرد و اکنون تعداد شهرستان‌های نارنجی استان سمنان به ۶ عدد رسید.

در حال حاضر شهرستان‌های سمنان، دامغان، شاهرود گرمسار و مهدیشهر نیز در وضعیت نارنجی و شهرستان های میامی و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند.

کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه جمعه با ارائه آخرین آمار شیوع این ویروس در استان اعلام کرد: ۱۰۶ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان از ظهر پنجشنبه تا ظهر جمعه شناسایی شد و مجموع آمار بیماران کووید ۱۹ در این استان از ابتدا تاکنون به ۳۷ هزار و ۸۹۱ نفر رسید.

بنابر این گزارش، ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان سه نفر دیگر را در استان سمنان گرفت و بر این اساس از ابتدای شیوع این ویروس تا ظهر جمعه تعداد جانباختگان این بیماری در استان به یکهزار و ۶۹ نفر رسید.

همپچنین ۲۳۰ نفر به خاطر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان سمنان بستری هستند و از ابتدای شیوع ویروس تاکنون ۲۸ هزار و ۴۴۸ نفر تاکنون به صورت سرپایی درمان شدند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایرنا

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار