انتقام غذایی که باید سرد سرو شود؛
چهار شوت و سه گل، یعنی نرخ تبدیل شوت به گل ۷۵%؛ این عیسی آل‌کثیر است.
کد خبر: ۹۶۳۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲ 15 May 2021

به گزارش تابناک سمنان بازگشت مهاجم دزفولی پرسپولیس به شرایط مسابقه، در شرایطی رقم خورده که او در دو بازی و در دو مسابقه حساس برای تیمش در محوطه شش قدم موفق به گلزنی شده است؛ البته این همه آنچه که عیسی امشب برای پرسپولیس انجام داد نبود. او در طول مسابقه بارها و بارها به قلب و کناره‌های دفاع استقلال زد و تا توانست سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند و محمد نادری را آزار داد. دقیقا همان کاری که یحیی از او می‌خواست.

 

لحظه اوج نمایش امشب آل‌کثیر، حضور فرصت‌طلبانه او در محوطه جریمه و تبدیل کردن شوت دفع‌شده شهریار مغانلو به گل در اولین دربی‌اش با پیراهن پرسپولیس بود؛ گلی که او آن را به شکل عجیب و غریبی جشن گرفت و حتی این سوتفاهم را به وجود آورد که او دست به حرکت عجیبی بعد از گلزنی زده است. اما تصاویر شادی گل نشان می‌دهد که اگرچه آل‌کثیر از این خوشحالی منظوری دارد اما حرکتش به هیچ عنوان توهین‌آمیز نیست.

 

 

به نظر می‌آید آل‌کثیر که با انگیزه‌های فراوان در این بازی حاضر شده بود، با شادی بعد از گل قصد دارد پیامی برای هواداران تیم مقابل بفرستد که او همچنان آن‌ها را در محرومیتش از فینال آسیا مقصر می‌داند؛ پس عیسی بعد از گلزنی ابتدا به هوا پرید و با نشیمنگاه خود را به زمین انداخت و سپس دوباره به سمت عکاسان مستقر در سمت راست زمین رفت و مقابل آن‌ها ژست شادی گرفت.

 

 

شاید تفسیر یحیی گل‌محمدی از جدال امشب پرسپولیس و استقلال درست باشد، آن‌جا که گفته بود جدال امشب بیشتر از مسائل فنی درگیر مسائل فیزیکی بود؛ این اتفاق باعث شد تا هواداران فوتبال چندان موقعیت گلی در جدال امشب نداشته باشند اما همان تک‌فرصت‌ها نتیجه بازی را رقم زد و روی یک ریباند توپ بود که عیسی آل‌کثیر توانست گلزنی کند و سه امتیاز حساس بازی را به حساب پرسپولیس واریز کند.

 

این بعد از آن بود که بقیه بازیکنان از جمله شهریار مغانلو و میلاد سرلک نیز به او اضافه شدند و حلقه پرسپولیسی‌ها شکل گرفت؛ بعد از آن عیسی از جمع دوباره جدا شد و با مشت‌های گره کرده سه چهار بار به سمتی شادی کرد تا احساسات واقعی‌اش را نشان بدهد.

 

این شادی ترکیبی نشان می‌دهد که آل‌کثیر چقدر در حسرت انتقام میسوخته است؛ و البته این اشتیاق و انتقام به موفقیتی بدل شد که او را نزد هواداران پرسپولیس بیش از پیش محبوب می‌کند. مهاجم جنوبی سرخ‌پوشان پس از بازگشت از محرومیت در لیگ برتر، 4 شوت به سوی دروازه رقبا زده که سه ضربه او توانسته به گل ختم شود؛ گلزنی مقابل نساجی، سپاهان و استقلال و تنها یک شوت او توسط دروازه‌بان حریف مهار شده است. در واقع عیسی آل‌کثیر هر 59.7 دقیقه یک گل برای پرسپولیس بعد از گذراندن روزهای محرومیت خود در لیگ برتر به ثمر رسانده است.

 

 

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار