وقتی حتی پیروزی کافی نیست؛
پس از پیروزی 4-2 لیورپول برابر منچستریونایتد، سادیو مانه، ستاره لیورپول، که بسیار عصبانی بود، حاضر نشد با یورگن کلوپ، سرمربی قرمزها، دست بدهد!
کد خبر: ۹۶۳۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۴ 14 May 2021

به گزارش تابناک سمنان شب گذشته لیورپول موفق شد در اولدترافورد با گل های دیوگو ژوتا، رابرت فیرمینو (دو گل) و محمد صلاح منچستریونایتد را 4-2 شکست دهد تا همچنان امید به رسیده به رده ای در تاپ فور و حضور در چمپیونزلیگ در فصل بعد داشته باشد.

سادیو مانه در نیمه دوم به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت اما پس از پایان بازی اصلا از این موضوع راضی نبود، مخصوصا که موفق به گلزنی هم نشده بود و حاضر نشد با کلوپ که برای خوش و بش به سمت او رفته بود دست بدهد.

سرمربی آلمانی لیورپول پس از بازی در حالی که از نتیجه کسب شده بسیار خوشحال بود به زمین رفت و با تعدادی از بازیکنان خودش و همچنین بازیکنان منچستریونایتد دست داد، اما سادیو مانه اصلا روی خوشی به کلوپ نشان نداد.

 

 

در صحنه ای که شکار دوربین های تلویزیونی هم شد، کلوپ دستش را به سوی مانه دراز می کند، اما در مقابل ستاره سنگالی با کج خلقی و عصبانیت از او رو بر می گرداند تا سرمربی آلمانی حیرت زده بر جا بماند. مانه سپس در حالی که با ناراحتی سرش را تکان می داد، مچ بند خود را به زمین کوبید و به رختکن رفت.

 

 

 

 

به نظر می رسید که مانه از اینکه از ابتدا به زمین نرفته و کلوپ دیوگو ژوتا را به جای او از ابتدا به زمین بازی فرستاد و فرصت گلزنی پیدا نکرده، در حالی که ژوتا، فیرمینو و محمد صلاح هر سه در این بازی موفق به گلزنی شدند، به شدت عصبانی بود.

هواداران لیورپول در شبکه های اجتماعی به شدت از این بی احترامی مانه انتقاد کرده اند.

 

 

"یورگن کلوپ و محمد صلاح در پایان بازی!"

 

 

"این بی احترامی بزرگی از سوی مانه است که اینطور رفتار کند آن هم وقتی می داند چقدر در تمام فصل افتضاح بوده است. اگر می خواهی بازی کنی، گل بزن. کلوپ امروز تصمیم درستی گرفت."

 

 

"یورگن کلوپ سال بدی داشت اما امشب تمام تصمیمات درس را برای لیورپول گرفت. گستاخی که در پایان بازی سادیو مانه نشان داد، نمایانگر کمبود احترام به هم تیمی ها و سرمربی بود که اساسا بارقه ای از امید به یک فصل افتضاح تابانده است."

 

 

"اگر مانه به عمد کلوپ را نادیده گرفته باشد، باید برای بقیه فصل کنار گذاشته شود.

می فهمم که عصبانی هستی که از ابتدا به زمین نرفتی، اما ما مسابقه ای را بردیم که پیروزی در آن برای رسیدن به تاپ فور حیاتی بود و جانشین تو هم گل زد.

این یک بازی تیمی است، به خودت بیا."

 

 

پس از پایان بازی اما یورگن کلوپ درباره این برخورد بین خودش و مانه گفت که مشکلی نیست و همه چیز بین‌شان خوب است.

کلوپ گفت: "نه، هیچ مشکلی نیست. من دیروز آخر وقت در انتهای تمرین تصمیم گرفتم که دیوگو بازی کند. پسرها به این تصمیمات عادت دارند. من معمولا تصمیماتم را توضیح می دهم اما وقتی برای این کار نبود. همه چیز بین ما خوب است."

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار