هشدار سرمربی سیتی به رقبا؛
پس از هدایت منچسترسیتی به کسب سومین جام قهرمانی در لیگ برتر ظرف چهار سال، پپ گواردیولا قول کسب موفقیت‌های بیشتر در سال‌های پیش رو را داده است.
کد خبر: ۹۶۳۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴ 14 May 2021

به گزارش تابناک سمنان پپ گواردیولا به سرمربیان رقیبش هشدار داده است که او به پیروزی معتاد است و نمی تواند از بالای سر بردن جام های قهرمانی سیراب شود.

پس از هدایت منچسترسیتی به سومین قهرمانی لیگ برتر در چهار سال گذشته، گواردیولا که در 5 سال حضور در انگلیس 10 عنوان قهرمانی کسب کرده است، قول داد که سیتیزن ها را در سال های آینده به شکوه و افتخار بیشتری برساند.

گواردیولای کمال گرا همچنین گفت که علی رغم موفقیت های چشمگیر آنها در فصول اخیر، هنوز تیم سیتی که در این مدت برنده چندین عنوان قهرمانی شده است، برای بهتر شدن جا دارد.

 

 

 

 

گواردیولا گفت : "خیلی اعتیاد آور است، خیلی خوب است. این اعتیادآور است و پس از اینکه به قهرمانی رسیدی چرا باید متوقف شوی؟ چرا نباید تلاش کنیم تا بهتر شویم و دوباره قهرمانی را تکرار کنیم؟

از بیرون اگر به قضایا نگاه کنید فقط نتیجه کار را می بینید، اما من هنوز چیزهایی را می بینم که دوست ندارم.

وقتی این احساس را داشته باشی که دیگر همینقدر بس است و دیگر فشاری برای پیروزی وجود نداشته باشد، وقت آن رسیده که خداحافظی کنی، اما اگر  بازیکنان هنوز می خواهند ادامه دهند، آن‌وقت ما ادامه خواهیم داد."

 

 

گواردیولا همچنین از صحبت صمیمانه ای که با خلدون المبارک، رییس سیتی، هنگامی که هر دو به همراه خانواده های‌شان در ماه نوامبر برای تعطیلات به مالدیو رفته بودند، پرده برداشت. صحبتی که منجر به تمدید قرارداد سرمربی اسپانیایی با سیتیزن ها شد.

گواردیولا گفت: "من دیدم که او به من اطمینان دارد. من نمی توانم به او قول موفقیت بدهم اما در چشمان او دیدم که به من اطمینان دارد و من هم به او اعتماد کردم.

وقتی چنین اتفاقی می افتد شما باید این کار را بکنید. وقتی چنین اتفاقی می افتد نمی توانید بگویید نه. همه سرمربیان در جهان می دانند که اگر در مسابقات پیروز نشوند، می توانند اخراج شوند.

ما گفتگو و بحثی طولانی داشتیم و او من را متقاعد کرد که ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. من به او اعتماد زیادی دارم و گفتم که در سال های بعد هم سعی خواهیم کرد تا دوباره این کار را بکنیم.

بخشی از خوشحالی و رضایت من در اینجا به این دلیل است که او بسیار مصمم بود تا من را راضی کند که بگویم ما هنوز هم باید این این کار را بکنیم.

نمی توانیم فراموش کنیم که ما از بازی ناامیدکننده برابر لیون و شکست در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ در فصل پیش به اینجا رسیدیم.

من در دیگر باشگاه ها هم گاهی چنین احساسی داشتم، بایرن مونیخ و بارسلونا همیشه از من حمایت کردند، این احساس که سرمربیان وقتی موفق هستند همیشه حمایت می شوند.

نمی توانم اولین سال فعالیتم در سیتی را فراموش کنم، وقتی که ما هیچ چیزی نبردیم، رفتار رییسم با من فراموش نشدنی بود. بعد از بزرگترین یاسی که با شکست برابر لیون تجربه کردیم هم حمایتی که رییس باشگاه از من کردند فراموش نشدنی بود.

 

 

به همین دلیل است که او بخشی از موفقیت ما است و این موفقیت به او تقدیم شده است، به خاطر حمایت از من، همانطور که من از دستیاران و بازیکنانم حمایت می کنم.

حالا دو هفته پیش رو داریم تا برای تحقق بخشیدن به یک رویا و بازی در فینال چمپیونزلیگ آماده شویم و این نمایش فصل بعد هم باید ادامه داشته باشد. تلاش خواهیم کرد تا فصل بعد هم قدرتمند باشیم."

سیتیزن ها امروز در اولین بازی خود پس از کسب قهرمانی به مصاف نیوکاسل خواهند رفت. بازیکنان نیوکاسل قرار است پیش از آغاز این بازی برای گواردیولا و شاگردانش گارد افتخار تشکیل دهند و قهرمانی لیگ برتر را با آنها جشن بگیرند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار