فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان:
فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان، گفت: طی سال ۹۹ و در راستای اجرای طرح مواسات و کمک به نیازمندان، سه هزار و ۲۰۰ راس دام سبک در استان ذبح و گوشت ان بین نیازمندان توزیع شده است.
کد خبر: ۹۵۷۵۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۶ 20 April 2021

گوشت ۳۲۰۰ دام سبک بین نیازمندان استان سمنان توزیع شد

 

به گزارش تابناک سمنان سردار حمید دامغانی شامگاه دوشنبه در نشستی با حضور خبرنگاران به صورت مجازی به میزبانی سپاه استان سمنان با بیان اینکه طی سال ۹۹ سه هزار و ۲۰۰ رأس دام سبک ذبح و بین نیازمندان توزیع شده است، بیان کرد: این طرح در راستای مواسات و کمک به نیازمندان انجام شده است.

وی با بیان اینکه ۸۴ میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده است، ابراز کرد: بسیج، اقشار مختلف، خیران، گروه‌های جهادی و… تأمین مبالغ مورد نیاز برای ذبح این تعداد دام سبک را بر عهده داشتند.

فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان، افزود: سپاه، بسیج سازندگی، اقشار مختلف بسیج مانند بسیج اصناف، بسیج کارگری، بسیج ادارات و همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و… رسالت توزیع این میزان گوشت قربانی را بین نیازمندان بر عهده داشتند.

دامغانی رسیدگی به محرومان و نیازمندان را در زمره اولویت‌های قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی دانست و ابراز داشت: مواسات در سال جاری نیز تداوم خواهد یافت.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار