محرومیت مهاجم شارجه در کار نیست؛
بازیکن شارجه امارات شادی گل جنجالی مهاجم پرسپولیس را تکرار کرد، اما مطمئنا خبری از محرومیت او نخواهد بود.
کد خبر: ۹۵۶۴۵۱
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸ 16 April 2021

به گزارش تابناک سمنان  طی ساعات اخیر ویدئوی خوشحالی گل کایو لوکاس فرناندز، مهاجم برزیلی شارجه امارات در صفحات مجازی به‌صورت گسترده و با عنوان «خوشحالی گل بازیکن شارجه امارات برابر نیروی هوایی عراق به سبک شادی جنجالی عیسی آل‌کثیر!» انتشار پیدا کرده که سر و صدای زیادی هم به وجود آورده است.

 

شارجه امارات که یکی از رقبای تراکتور ایران در گروه B لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رود و میزبان این گروه است، دو شب قبل(چهارشنبه) در نخستین مسابقه فصل ۲۰۲۱ به مصاف نیروی هوایی عراق رفت و توانست به برتری یک بر صفر دست پیدا کند، اما شادی گل منتشر شده در صفحات فضای مجازی ایران مربوط به این مسابقه نیست.

کایو که بخاطر سه سال بازی در العین امارات برای فوتبال دوستان ایرانی شناخته شده و سال گذشته هم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو بازی با پیراهن شارجه مقابل پرسپولیس انجام داد، در دیدار اخیرشان مقابل نیروی هوایی عراق موفق به گلزنی نشد که بخواهد شادی گل جنجالی به سبک آل‌کثیر داشته باشد و به همین دلیل نمی‌توان انتظار محرومیت او را کشید.

 


این تصویر پس از شادی گل کایو در بازی لیگ برتر امارات همراه با دیگر بازیکن برزیلی شارجه ثبت شده است

 

 

منتشر شدن شادی گل کایو در بسترهای مجازی ایران موجب شده تا هواداران پرسپولیس این موضوع را به محرومیت عیسی آل‌کثیر ارتباط دهند و خواستار برخورد با مهاجم برزیلی شارجه شوند و از سوی دیگر طرفداران تراکتور نیز در آستانه تقابل با حریف اماراتی، به این موضوع بپردازند.

 

اما در واقع شادی گل کایو مربوط به بازی دو شب قبل برابر نیروی هوایی عراق نیست و ۱۱ روز قبل از آن(چهاردهم فروردین‌ماه ۱۴۰۰) در لیگ برتر امارات اتفاق افتاده است.

 

 

کایو در دیدار آسیایی مقابل نیروی هوایی عراق پاس تک گل تیمش را به خالد باوزیر داد، اما در یک مسابقه پیش از آن و در هفته بیست و سوم لیگ برتر امارات که گل تساوی تیمش برابر بنی یاس را به ثمر رساند، شادی گلی مشابه شادی گل عیسی آل‌کثیر در دیدار سال گذشته مقابل پاختاکور ازبکستان انجام داد.

 

دلیل شادی گل کایو در بازی لیگ برتر امارات مقابل بنی یاس که هیچ بازیکن شرق و میانه آسیایی نداشته، مشخص نیست ولی هرچه هست، این شادی گل مثل آل‌کثیر در آسیا اتفاق نیفتاده و مربوط به رقابت‌های داخلی امارات است.

 


کایو بعد از گلزنی برابر بنی یاس و قبل از حضور مقابل دوربین عکاس باشگاه شارجه با اشاره به لوگوی باشگاه اماراتی به کنار زمین رفت

 

 

کایو پس از گلزنی برابر بنی یاس همراه با لوئانزینهو، دیگر بازیکن برزیلی شارجه به سمت خط طولی زمین رفت و همراه با او مقابل عکاس باشگاه به این شکل خوشحالی گل انجام داد.

 


این هم تصویری از خوشحالی پس از گل کایو در کنار خالد باوزیر در نخستین بازی لیگ قهرمانان آسیا برابر نیروی هوایی عراق است که در آن مشخص است رنگ موهای کایو نیز تغییراتی نسبت به دیدار با بنی یاس داشته است

 

 

از طرف دیگر، رنگ موهای کایو در بازی لیگ امارات مقابل بنی یاس با رنگ موهای این بازیکن در دیدار آسیایی مقابل نیروی هوایی عراق کمی تغییر داشته و همچنین باشگاه اماراتی با تبلیغ متفاوتی روی لباس و آستین‌های خود وارد لیگ قهرمانان شده است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار