استاندار سمنان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، امنیت و اقتدار نظام را بیش از پیش تحکیم می‌کند.
کد خبر: ۱۱۶۹۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۰ 02 June 2024

به گزارش تابناک سمنان، سید محمدرضا هاشمی امروز (۱۳ خرداد ماه) در نشست تبیینی مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۳ که با حضور فعالان اقتصادی، صنعتی و گردشگری استان در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: استان سمنان به همت مردم و بویژه با شما فعالان اقتصادی، صنعتی و گردشگری استان، حداقل در ۴۰ شاخص، رتبه‌های برتر کشوری را کسب کرده است.

وی ادامه داد: در دولت سیزدهم، اقدامات و دستاورد‌های بسیار ارزنده‌ای برای استان سمنان محقق شد، به‌گونه‌ای که شهید جمهور از اقدامات انجام‌شده و جایگاه‌های به‌دست آمده و همچنین تحقق مصوبات دور اول سفر رضایت کامل داشت.

استاندار سمنان بیان کرد: با مجموعه این اتفاقات و اقدامات، سرمایه اجتماعی در استان سمنان شکل گرفت که نتیجه این سرمایه اجتماعی را در استقبال پرشور و حداکثری از شهید جمهور در دور دوم سفر به استان و افزایش مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به روشنی دیدیم.

او به تلاش‌های دشمن برای آسیب زدن به جمهوری اسلامی اشاره و اظهار کرد: امروز دشمنان در تلاشند تا با تزریق یأس و ناامیدی، مردم را از صندوق‌های رای در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری دور کنند. ما باید در این حوزه با هوشیاری کامل در راستای خنثی‌سازی دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان نظام و افزایش رضایتمندی مردم گام برداریم.

وی افزود: باید روش و منش شهید جمهور را در ادامه مسیر برای خدمتگزاری مطلوب و صادقانه به مردم و افزایش رضایتمندی جامعه به کار بگیریم.

استاندار سمنان گفت: مشارکت حداکثری، امنیت پایدار و خنثی‌سازی دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان نظام را به‌دنبال دارد و نشان‌دهنده رضایت مردم از عملکرد دولت شهید آیت‌الله رئیسی (ره) و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خواهد بود.

وی تاکید کرد: همه مردم وظیفه دارند تا در انتخابات پیش رو پرقدرت پای صندوق‌های رای حاضر شوند و از نظام حمایت کنند.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار