نماینده، ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به جنایات هولناک صهیونیست‌ها در غزه و خصوصا جنایت اخیر در رفح معتقد است جنایت صهیونیست‌ها در رفح، آزادگان جهان را بیدارتر کرده است.
کد خبر: ۱۱۶۹۲۹۷
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰ 31 May 2024

به گزارش تابناک سمنان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی مطیعی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سمنان ضمن محکوم کردم جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در رفح اظهار کرد: رخداد فجیع رفح جنایت‌های رژیم کودک‌کش صهیونیستی را برای جهان آشکارتر و آزادگان دنیا را بیدارتر کرده است.

وی از شهید آیت‌الله رئیسی و دیگر همراهان شهید وی به عنوان الگو‌های خدمت‌رسانی به مردم نام برد و افزود: همه مسوولان باید از این شهدای والامقام الگوبرداری کنند.

وی با تقدیر از مجالس عزا و بزرگداشت برای شهدای خدمت گفت: عزاداری برای شهدای خدمت نباید مجر به غفلت از جنایت رژیم جنایتکار صهیونیستی و خصوصا کشتار در شهر رفح شود.

مطیعی از آیت‌الله رئیسی به عنوان یکی از حامیان اصلی محور مقاومت و غزه نام برد و خاطرنشان کرد: رئیس جمهور شهید و وزیر خارجه شهید ایشان همواره تلاش زیادی در جهت تقویت جبهه مقاومت و دفاع از مردم مظلوم فلسطین داشتند.

وی با اشاره به آغاز بکار دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انتظار می‌رود که نمایندگان این مجلس با انجام وظیفه خود در قانون گذاری و نظارت، در تراز انقلاب و امیدآفرین باشند.

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان اضافه کرد: مجلس دوازدهم امیدآفرینی در جامعه را سر لوحه کار خود قرار دهد چرا که این موضوع از نشانه‌های مجلس در تراز انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به لزوم توجه نمایندگان مردم به حل مشکلات کشور، افزود: مجلس شورای اسلامی باید آرامش‌بخش باشد و امیدآفرینی را در جامعه سرلوحه کار قرار دهد. نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید با عمل به وظایف قانونی خود در دو بخش قانون‌گذاری و نظارت با رویکرد امیدآفرینی، از جنجال و التهاب در جامعه جلوگیری کنند.

امام جمعه سمنان با اشاره به فرموده‌های رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: هر فردی که در نظام جمهوری اسلامی انجام وظیفه می‌کند از جمله نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید التزام اخلاقی و مراقبت از خود داشته باشند و همدلانه با قوای دیگر کار کنند.

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان همچنین به بخشی از مفاد نامه رهبر معظم انقلاب به دانشجویان آزادیخواه آمریکا اشاره کرد و افزود: دانشجویان بیدار جهان جزو جبهه مقاومت محسوب می‌شوند و اکنون در نظام نوین جهانی تغییر بنیادی در حال رقم خوردن است.

وی با اشاره به اهمیت نامه رهبر معظم انقلاب به دانشجویان غربی گفت: باید متن این نامه برای جوانان و دانشجویان کشور تبیین شود و فعالان فضای مجازی نیز به این موضوع بپردازند.

نماینده، ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر اینکه پیروی از، ولی فقیه رمز پیروزی و اقتدار است فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) و یوم‌الله ۱۵ خرداد را تسلیت گفت و تصریح کرد: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران بر پایه معنویت و اخلاق پابرجاست، به برکت امام راحل (ره) است.

وی با اشاره به در پیش‌بودن انتخابات رییس جمهوری بر لزوم بکارگیری راهبرد‌های اجرایی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در برگزاری انتخابات تاکید و اظهار کرد: جهاد تبیین و پرهیز از تخریب و توهین، پرهیز از ایجاد اختلاف و تنازع مورد توجه باشد.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار