رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شاهرود گفت: حضور ما در انتخابات آینده، تکمیل‌کننده قدرشناسی نسبت به شهدای خدمت است.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۸۴
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۲ 27 May 2024

به گزارش تابناک سمنان، حجت‌الاسلام عباس امینی امروز (هفتم خرداد ماه) در نشست شورای فرهنگ عمومی شاهرود با تسلیت شهادت رئیس جمهور و یارانش در سانحه بالگرد، به تمجید از بدرقه با شکوه آیت‌الله رئیسی پرداخت و اظهار کرد: مردم ایران فرهنگ خود را در قدرشناسی از خدمتگزاران در طول این سال‌ها نشان داده‌اند.

وی به بدرقه تاریخی امام خمینی در دهه ۶۰ اشاره و بیان کرد: ۱۴ خرداد ترجمان عملی این است که امام راحل همه‌چیز خود را برای مردم گذاشت و مردم هم در استقبال و بدرقه او هر چه توان داشتند، گذاشتند و این فرهنگ عمومی ملت ماست که باید در سطح بین‌المللی ترویج و تبلیغ شود.

او با تاکید بر اینکه بخش زیادی از این حضور، کار خداست که دل‌ها را متمایل می‌کند، گفت: این قدرشناسی در باطن مردم وجود دارد و باید جلوه‌هایی پیدا شود تا بروز و ظهور یابد.

امینی با بیان اینکه رهبری انقلاب تاکید دارند که مردم عوض نشدند و این قدرشناسی در فرهنگ عمومی کشور ما وجود دارد، افزود: این قدردانی‌ها بی‌بدیل و کم‌نظیر است.

وی با اشاره به مزایای حضور مردم در مراسم، تاکید کرد: این حضور مردم سبب می‌شود جامعه جهانی همراه شود و وقتی ملتی این‌طور به صحنه می‌آید آثار بین‌المللی آن برای ماست.

امینی با تاکید بر اینکه بهترین خدمت به شهیدان خدمت، فرهنگ‌سازی برای حضور در انتخابات و گزینش فرد نزدیک به آنهاست، ادامه داد: حضور ما در انتخابات آینده، تکمیل‌کننده قدرشناسی نسبت به شهدای خدمت است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهرود بر لزوم تجلیل از موثران و خدمتگزاران در زمان حیات‌شان تاکید کرد و افزود: گلزار شهدای شاهرود به ساماندهی نیاز دارد که باید مورد توجه مسؤولان قرار گیرد.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار