رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان از شهادت آیت‌الله رئیسی به‌عنوان کرم حضرت ثامن‌الائمه برای رئیس‌جمهور شهید و خادم الرضا یاد کرد.
کد خبر: ۱۱۶۷۹۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۵ 21 May 2024

به گزارش تابناک سمنان، علی منصفی‌راد با تبریک و تسلیت شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه در سانحه بالگرد در آذربایجان شرقی، اظهار کرد: شهادت آیت‌الله رئیسی در آستانه شب میلاد آن حضرت، کرامت و هدیه سلطان خراسان به خادمش بود.

وی از آیت‌الله رئیسی به‌عنوان رئیس جمهوری مردمی و انقلابی نام برد و افزود: بدون تردید مهمترین و برجسته‌ترین ویژگی این شهید والامقام، ولایتمداری‌اش بود که بین مسؤولان زبان‌زد بوده است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی در این حدود سه سال همواره دغدغه مردم را داشت، گفت: رئیس جمهور شهید کشور در تمام دوران مسؤولیت خود، چه در قامت ریاست قوه قضائیه و چه در ریاست جمهوری همیشه گوش شنوایی برای شنیدن دغدغه‌ها و مطالبات مردمی داشت.

وی به بیان محبوبیت بالای رئیس دولت سیزدهم در دوران کوتاه ریاست جمهوری‌اش پرداخت و اظهار کرد: بدون تردید، محبوبیت بالای او در مردمداری‌اش ریشه داشت.

منصفی‌راد از «مکتب آیت‌الله رئیسی» به‌عنوان مهمترین یادگار باقی‌مانده از رئیس دولت سیزدهم یاد کرد و گفت: همه ما در قبال حفظ و نشر این مکتب وظیفه داریم. باید با عمل خود، سیره آیت الله رئیسی در مدیریت را پاسداری کنیم و نشر دهیم.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان تاکید کرد: همه مردم و بخصوص مدیرانی که امروز بر سر سفره پربرکت نظام اسلامی نشسته‌اند، وظیفه دارند سیره عملی رئیس جمهور شهید کشور را ادامه دهند.

وی تصریح کرد: «مکتب آیت‌الله رئیسی» مکتب پاسخگویی و خدمتگزاری بی‌منت به مردم است. مکتب ایشان مکتب خدمت مخلصانه در راه خداوند، مکتب تکریم ارباب رجوع و مکتب حفظ کرامت انسانی است.

منصفی‌راد با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی در حدود سه سال ریاست جمهوری خود همواره نگاه به داخل داشت، افزود: همین توجه و باور به توسعه درون‌زا که برگرفته از اندیشه‌های مقام معظم رهبری بود، سبب شد دولت سیزدهم در این مدت کوتاه منشأ خدمات زیادی در کشور شود که ما در استان سمنان نمونه‌های زیادی از این توفیق‌ها را تجربه کردیم.

وی با اشاره به روحیه فسادستیز رئیس جمهور، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی در طول دوران طولانی خدمت خود در عرصه‌های گوناگون به‌عنوان چهره‌ای مخالف رانت، ویژه‌خواری و فساد شناخته می‌شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان با اشاره به سفر یک ماه قبل، آیت الله رئیسی به استان سمنان سفر کرد، گفت: استقبال کم‌نظیر مردم از رئیس جمهور در استان سمنان نشان از جایگاه والای رئیس جمهور در قلب مردم داشت. ایشان چه در سفر دور اول و چه در سفر دور دوم منشأ خدمات زیادی برای مردم این استان شد.

وی به جدیت مسؤولان دولت در پیگیری درخواست‌های مردمی و اداری اشاره و بیان کرد: جدیت رئیس جمهور در پیگیری طرح‌ها و مصوبات و روحیه مردم‌داری او سبب شد که این روحیات به بسیاری از نیرو‌های بدنه نهاد ریاست جمهوری رسوخ کند. از همین رو، همه مصوبات سفر با جدیت تمام پیگیری و نهایی می‌شد.

وی همچنین به فقدان آیت‌الله آل هاشم به‌عنوان یک خسران اشاره و اضافه کرد: محبوبیت کم‌نظیر این عالم وارسته در استان آذربایجان شرقی و توصیف زیبای رهبر معظم انقلاب از ایشان، گویای جایگاه این عالم برجسته و مردمی است. همچنین استاندار جوان آذربایجان شرقی نیز در همین مدت کم با اقدامات مخلصانه خود بین مردم استان از محبوبیت زیادی برخوردار شده بود.

منصفی‌راد از شهید حسین امیرعبداللهیان به‌عنوان یکی از مفاخر استان سمنان نام برد و گفت: این شهید والامقام در جایگاه وزیر امور خارجه همواره از محور مقاومت و آرمان مردم فلسطین حمایت کرد و خداوند شهد شیرین شهادت را به جان این انسان مخلص و انقلابی چشاند.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار