رئیس شورای وحدت استان سمنان از مسئولان خواست پای درد دل مردم بنشینند و برای حل مشکلات آنها تلاش کنند.
کد خبر: ۱۱۶۷۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۳ 17 May 2024

به گزرش تابناک سمنان، حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی قدرتی ۲۸ اردیبهشت ماه در همایش هم‌اندیشی شورای وحدت استان سمنان که با حضور استاندار، نماینده سمنان،مهدیشهر و سرخه و جمعی از فعالان سیاسی در مجتمع کلاهدوز شهمیرزاد برگزار شد اظهار کرد: مسئولین خصوصاً در شهرستان‌ها باید پای درد دل و نقد دلسوزانه و مطالبات به حق مردم بنشینند و در جهت رفع آنها اقدام کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا بر لزوم عملکرد مبتنی بر نامه تاکید و خاطرنشان کرد: داشتن برنامه تشکیلاتی منسجم دلیل اصلی موفقیت تشکیلات است.

وی افزود: ایجاد وحدت و همبستگی بین شورای استان و شهرستان بسیار مهم است و بر همین اساس ما همواره تلاش داشته‌ایم تا ضمن حفظ ارتباط مستمر با شهرستان‌ها در مسائل شهرستان‌ها دخالتی نداشته و به تصمیمات گرفته شده توسط واحدهای شهرستانی احترام بگذاریم.

رئیس شورای وحدت استان سمنان تصریح کرد: به واسطه این مهم ما کم حاشیه‌ترین و شاید بی‌حاشیه‌ترین جریان سیاسی در استان طی سال‌های اخیر هستیم.

وی عنوان کرد: یکی از مسائل بسیار مهم شعار سال است و وظیفه ماست که در کمیسیون‌های استانی و شهرستانی روی این موضوع کار کرده طرح و برنامه ارائه کنیم تا بتوانیم در این حوزه اقداماتی اثربخش انجام دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی تاکید کرد: از آغاز فعالیت شورای وحدت در استان تا به امروز بنا را بر این گذاشته‌ایم تا ارتباط مستمر بین استان و واحدهای شهرستانی را حفظ کنیم و باید بگوییم که جلسه امروز علاوه بر اینکه با هدف تشکر از فعالیت‌های دوستان طی سال گذشته برگزار شده در راستای حفظ انسجام و یکپارچگی مجموعه شورای وحدت در سطح استان است.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته شاهد برگزاری دو انتخابات مهم یعنی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خواهیم بود، گفت: در هیچ کشوری به اندازه کشور ما انتخابات و مشارکت مردم وجود ندارد و این خود مبین مردمی بودن کارها در جمهوری اسلامی است.

رئیس شورای وحدت استان سمنان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص اهمیت مطالبات مردم و لزوم رسیدگی به آن، تاکید کرد: بر اساس تاکید رهبر معظم انقلاب صف ما با صف مردم یکی است و نباید صف خود را از صف مردم جدا کنیم بلکه باید دنبال مطالبات مردم و حل و فصل آنها باشیم.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نیروهای انقلابی برای حل و فصل مشکلات کشور و استان تصریح کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و نیروهای انقلابی توانمند را شناسایی کرده تا به دولت و حاکمیت برای رفع مشکلات مردم کمک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی خطاب به مسئولین شورای وحدت در شهرستان‌ها اظهار کرد: باید از شهرستان به بخش و از بخش به قلب روستاها شبکه سازی کنیم تا بتوانیم با تاسی از شهدا در مسیر آنها و پیرو اهدافشان به نظام و رهبری کمک کنیم و در این مسیر اگر بخواهیم تشکیلات موفقی داشته باشیم باید شبکه سازی صحیح، منسجم و هدفمندی را تشکیل دهیم.

وی با اشاره به عضویت بیش از ٢٠ حزب و تشکل در شورای وحدت استان سمنان افزود: از همه این عزیزان و اعضای زیر مجموعه آنها که در تشویق مردم به حضور در انتخابات مجلس نقش اساسی داشتند تقدیر و تشکر می‌کنم.

رئیس شورای وحدت استان سمنان با بیان اینکه از نقدهای منصفانه در جلسات استقبال می‌کنیم تاکید کرد: البته باید دقت کنیم که در انتقاد از افراد، آبرو و شخصیت مردم و مسئولین را بی‌جهت خدشه دار نکنیم.

وی گفت: مسئولین باید پاسخگو باشند اما نباید اجازه دهیم عده‌ای از این امر سوء استفاده کرده و مسئولین تراز اول استان را مورد هجمه قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین قدرتی با اشاره به اینکه به هیچ وجه پذیرفته نیست که کسی بخواهد به نماینده ولی فقیه در استان، اهانت کند و نباید اجازه دهیم که این خیمه آسیب ببیند، گفت: نباید اجازه دهیم جایگاه استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در استان تضعیف شود و امروز اگر این جایگاه‌ها حفظ نشود جامعه آسیب می‌بیند.

وی گفت: همانگونه که حضرت آقا بارها گفتند وحدت مسئله اول ماست و هر کسی در هر لباسی و جایگاهی که باشد باید وحدت را رعایت کند و کسی که به این وحدت خدشه بزند اشتباه بزرگی مرتکب شده زیرا به واسطه این وحدت و همبستگی است که به قله نزدیک شده‌ایم.

رئیس شورای وحدت استان سمنان با اشاره به اینکه احزاب یعنی مردم، شورای وحدت یعنی مردم. شورای انقلاب یعنی مردم، تصریح کرد: مسئولین خصوصاً در شهرستان‌ها باید به پای درد دل و نقد دلسوزانه مردم بنشینند و گلایه دلسوزانه آنها را بشنوند و در جهت رفع آنها اقدام کنند.

وی بیان کرد: اینکه استاندار جهادی ما ۲۰۰ کارخانه روی زمین افتاده را بلند کرده و به چرخه تولید و فعالیت بازگرداندند و نگذاشتند حتی یک کارخانه تعطیل شود، این همان جهش تولیدی است که حضرت آقا فرمودند.

وی ضمن قدردانی از اجرای طرح نور توسط فراجا خاطرنشان کرد: آمادگی داریم تا در کنار فرزندان استان در فراجا، به اجرای طرح نور کمک کنیم.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار