استاندار سمنان بازگشت به کار ۴۵۰۰ نفر کارگر را ارمغان فعال‌سازی واحدهای راکد در این استان دانست.
کد خبر: ۱۱۶۴۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۰ 28 April 2024

به گزارش تابناک سمنان، سید محمدرضا هاشمی امروز (نهم اردیبهشت ماه) در جلسه تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در سالن جلسات غدیر استانداری، اظهار کرد: دستیابی به رشد اقتصادی مثبت، احیای واحد‌های راکد، کاهش تورم، ایجاد فرصت شغلی برای بیش از ۴۵۰۰ نفر از محل احیای واحد‌های راکد و ... از جمله دستاورد‌ها در استان سمنان در دولت سیزدهم است.

وی به نقش معاونت سیاسی استاندار در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۲ با اقدامات انجام‌شده و تمهیدات اندیشیده‌شده توسط ستاد انتخابات استان، انتخابات به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

او بیان کرد: با اجرای موفق طرح جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در استان، امروز معتاد متجاهر در استان وجود ندارد و زمینه بازگشت به خانواده و اشتغال برخی از این افراد فراهم شده است.

استاندار سمنان اظهار کرد: آمار باسوادی در استان سمنان از سطح میانگین کشوری بالاتر است و این استان به‌عنوان یک استان دانشگاهی شناخته می‌شود.

هاشمی گفت: از وجود مهندس فرج‌الله شوشتری، فرزند شهید والامقام شوشتری، از مدیران موفق، متخصص، متدین، مخلص و متواضع در استان سمنان بهره‌مند خواهیم شد.

وی با تقدیر از تلاش‌ها و همراهی‌های احمد ریواده در مسند معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان برای فرزند شهید شوشتری در مسؤولیت معاونت سیاسی استانداری سمنان آرزوی توفیق کرد.

استاندار سمنان افزود: تلاش برای تحقق شعار سال، حفظ امنیت و وحدت استان، پیگیری مصوبات سفر دور دوم رئیس جمهوری به استان، اجرای مطلوب طرح نهضت ملی مسکن، برگزاری کنگره ۳۰۰۰ شهید استان، تحقق سیاست‌ها و برنامه‌ها در حوزه جوانی جمعیت و ... از جمله برنامه‌هایی است که باید در حوزه معاونت سیاسی به‌صورت جد در دستور کار باشد.

به گزارش ایسنا، در این آیین با قدردانی از خدمات احمد ریواده معاون پیشین سیاسی امنیتی استاندار سمنان، فرج‌الله شوشتری به‌عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان معرفی شد.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار