فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی با سلاح شکاری در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۶۲۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۴ 16 April 2024

به گزارش تابناک سمنان، سرهنگ داود آقا زاده شامگاه گذشته ۲۷ فروردین با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی با سلاح شکاری به سمت یکی از شهروندان بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ شهید مصطفی خمینی شهرستان گرمسار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که یک نفر به هویت معلوم به علت درگیری‌های قبلی در یکی از خیابان‌های شهر به سمت یکی از شهروندان با یک قبضه سلاح شکاری تیراندازی و از محل متواری شده است.

سرهنگ آقا زاده تصریح کرد: ماموران کلانتری ۱۱ شهید مصطفی خمینی با اشراف فنی و راهنمایی شاکی پرونده، عامل این تیراندازی را شناسایی و در اقدامی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند که در بازجویی‌های فنی، متهم انگیزه خود از تیراندازی را اختلاف شخصی قبلی اعلام کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار در پایان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بود.

وی تاکید کرد: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی کرده و مختل نظم و امنیت عمومی مردم شوند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار