ادعای ایجنت فرانسوی
یک مدیر برنامه فوتبالی فرانسوی ادعا کرد که ستاره پی اس جی با رئال به توافق شخصی رسیده است.
کد خبر: ۹۶۵۵۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۶ 21 May 2021

به گزارش تابناک سمنان  از قرارداد کیلیان امباپه با پی اس جی تنها یک سال دیگر باقیمانده و او تاکنون حداقل سه پیشنهاد تمدید با باشگاه پاریسی را رد کرده است. پی اس جی پس از تمدید قرارداد قطعی با نیمار تا 2025، حالا همه تمرکز خود را روی تمدید با امباپه گذاشته اما می داند که راضی کردن بازیکنی که از سال 2019 تردیدهایی برای ادامه حضور در این باشگاه دارد،  هرگز کار ساده ای نخواهد بود؛ به خصوص اینکه رویای امباپه همواره بازی برای رئال مادرید بوده است.

 

 

 

برونو ساتین مدیر برنامه های فرانسوی در مصاحبه با کانال پلاس ادعا کرد که ستاره جوان پی اس جی و خانواده اش با رئال به توافق رسیده اند.

او در این رابطه گفت:« در مورد امباپه اطلاعات جدیدی به من رسیده و می دانم که قصد انجام چه کاری را دارد. کیلیان و خانواده اش با رئال به توافق شخصی رسیده اند ولی در این راه مهمتر از هر چیزی، موافقت باشگاه پی اس جی است.»

 

 

 

 

ساتین ادامه داد:«  واضح است اگر قطری ها نخواهند که امباپه به رئال برود، این اتفاق نخواهد افتاد. او می تواند فصل بعد بماند و سپس به عنوان بازیکن آزاد جدا شود. پیش از این نیز شاهد بوده ایم که سران پی اس جی تا زمانی که نخواهند، هیچ بازیکنی نمی تواند به میل خودش جدا شود.»

 

لازم به ذکر است که اخرین پیشنهاد تمدید پی اس جی به امباپه سه ساله است ولی این بازیکن هنوز پاسخی به آن نداده است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار