پیش‌بینی ۶۹۵ شعبه برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در استان سمنان

دبیر ستاد انتخابات استان از پیش‌بینی ۶۹۵ شعبه برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۱۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۷ 13 June 2024

به گزارش تابناک سمنان، حسین شجاعی، بیست و چهارم هردادماه در جلسه ستاد انتخابات استان از آمادگی ستاد انتخابات استان ب‌ای برپایی انتخابات خبر داد و اظهار کرد: تاکنون ۶۹۵ شعبه در سامانه جامع انتخابات برای رای گیری در روز انتخابات نهایی و مشخص شده است.

وی با اشاره به لزوم اطلاع‌رسانی برای انتخابات پیش رو افزود: باید برای اخذ مدارک لازم برای رای گیری از مردم به خصوص در نواحی صنعتی با نصب بنر اطلاع رسانی شود.

دبیر ستاد انتخابات استان تصریح کرد: ملزومات و تعرفه‌های انتخاباتی در حال تحویل است و توزیع آن دوم تیر ماه صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: فضاسازی شهری در خصوص انتخابات مورد تاکید ستاد انتخابات وزارت کشور و استان است و لازم است در سطح استان سمنان به این مهم توجه ویژه شود.

استاندار سمنان نیز گفت: طبق تاکید مقام معظم رهبری امنیت سلامت، رقابت و مشارکت قوی ۴ راهبرد اصلی در اجرای انتخابات است.

وی بر ضرورت رعایت قوانین ایام منتهی به انتخابات تاکید و خاطرنشان کرد: لازم است اصل بی طرفی سرلوحه کاری تمام برگزارکنندگان انتخابات قرار گیرد.

هاشمی از مسئولان ستاد انتخابات خواست: با توجه به گرمای تابستان در روز برگزاری انتخابات لازم است برق و سیستم سرمایش تمامی شعب تامین شود.

استاندار سمنان تاکید کرد: فرمانداری‌هایی که در مسیر جاده اصلی قرار دارند؛ صندوق سیار را برای مسافرین تهیه کنند تا ان‌شاءالله با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های شاهد انتخابات پرشوری همراه با افزیش مشارکت در سطح استان باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار