فرمانده انتظامی استان از بازداشت دو باند حرفه‌ای و سابقه‌دار در استان‌های تهران و البرز خبر داد و گفت: از پنج متهم دستگیرشده اموال سرقتی بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال کشف شده است.
کد خبر: ۱۱۷۰۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۶ 08 June 2024

به گزارش تابناک سمنان، سردار جلیل موقوفه‌ئی امروز (۱۹ خرداد ماه) اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت از خانه در سمنان، کارآگاهان پلیس آگاهی بررسی دقیق و موشکافانه سرقت‌ها را در دستور کار قرار دادند. پلیس سرنخ‌هایی از سارقان حرفه‌ای خانه‌ها در سایر استان‌های دیگر به‌دست آوردند.

وی از انجام چند عملیات منسجم و هماهنگ در استان‌های تهران و البرز خبر داد و گفت: ماموران پلیس آگاهی موفق شدند، دو باند حرفه‌ای سارقان خانه را به‌صورت مجزا شناسایی و دستگیر کنند.

او به کشف اموال سرقتی به ارزش بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از متهمان اشاره و بیان کرد: پنج سارق دستگیرشده تاکنون در تحقیقات پلیسی به ۱۵ فقره سرقت از خانه، در ۱۲ استان دیگر از جمله خوزستان، البرز، آذربایجان شرقی و. اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه سارقان سوابق کیفری متعدد دارند، اظهار کرد: از متهمان دو دستگاه خودروی سواری که بیشتر سرقت‌ها با آن‌ها انجام شده بود همراه پنج جفت پلاک جعلی کشف و ضبط شد. تحقیقات تکمیلی از سارقان همچنان ادامه دارد و نتیجه تکمیلی اطلاع‌رسانی خواهد رسید.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار