فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: نوجوان ۱۳ ساله از چنگال آدم‌ربایان نجات پیدا کرد و ۲ نفر از متهمان این آدم ربایی دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۱۲۶۶۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۲ 16 September 2023

به گزارش تابناک سمنان، سردار جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد آدم‌ربایی در یکی از معادن محور سمنان- دامغان، به‌سرعت مأموران در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی موضوع اقدام کردند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل، کارگران معدن اظهار کردند که داخل اتاق کارگری مشغول استراحت بودند که ۲ نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده در حالی که سلاح سرد در دست داشتند، وارد اتاق شدند و بدون دلیل، یکی از کارگران که نوجوان ۱۳ ساله تبعه یکی از کشور‌های خارجی بود، را به زور با یک دستگاه خودرو پراید سفید از محل بردند.

موقوفه‌ای با اشاره به ورود سریع کارآگاهان پلیس آگاهی به این پرونده ادامه داد: از همان لحظات اولیه آدم‌ربایی، تحقیقات تخصصی مأموران پلیس آگاهی شروع شد و با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی خودروی آدم‌ربایان شدیم.

فرمانده انتظامی استان سمنان از شناسایی هویت ۲ نفر از آدم‌ربایان که هر دو از تبعه کشور‌های خارجی بودند، خبر داد و اضافه کرد: سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی، یکی از متهمان را با خودروی پراید در شهرستان اهواز دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی پلیس محل اختفای همدست خود را فاش کرد، اظهار کرد: پلیس استان سمنان با همکاری مأموران آگاهی استان خوزستان در یک عملیات پیچیده و غافلگیرانه، یکی دیگر از آدم‌ربایان را در داخل انبار ضایعاتی دستگیر و نوجوان ربوده‌شده را آزاد کردند.

به گفته موقوفه‌ای، متهمان انگیزه خود از آدم‌ربایی را اختلافات شخصی با خانواده شاکی اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اینکه آخرین متهم این پرونده شناسایی و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد، تأکید کرد: پلیس هوشمند با قاطعیت و اشرافیت کامل با این‌گونه اعمال مجرمانه که آرامش روانی مردم را به مخاطره می‌اندازد، به‌طور جدی و بدون مماشات برخورد پشیمان کننده‌ای می‌کند.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار