مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توانیر از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان به دلیل اقدامات این شرکت در انجام مأموریت‌های ملی ابلاغی قدردانی کرد.
کد خبر: ۱۱۲۶۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹ 14 September 2023

به گزارش تابناک سمنان، مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت توانیر، از مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان به دلیل اقدامات این شرکت در انجام مأموریت‌های ملی ابلاغی قدردانی کرد.

در بخشی از متن پیام تقدیر محمدعلی اکبری، مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین‌المللی توانیر خطاب به سیدمحمد حسینی‌نژاد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان تصریح شده است: بدین‌وسیله از حمایت و همراهی جنابعالی در خصوص انجام مأموریت‌های ملی ابلاغی به نحو احسن و عملکرد شایسته مجموعه روابط عمومی آن شرکت، سپاس و قدردانی می‌کند.

در ادامه این پیام آمده: امید است در سایه همکاری و تعامل همیشگی تمامی ارکان صنعت برق، شاهد هم‌افزایی، رشد و ارتقای هر چه بیشتر فرهنگ مدیریت مصرف برق مردم عزیز کشورمان باشیم.

در این ابلاغ، ۲ عدد نمایشنامه رادیویی و سه مورد ویدئوکست با موضوعات بازخورد تأمین انرژی پایه‌دار مشترکان خانگی، دمای آسایش، طرح‌های تشویقی ویژه مشترکان کشاورزی و خانگی و مدیریت بار سرمایشی متناسب با اقلیم تهیه که برخی از آن‌ها به صورت کشوری نیز منتشر شده است.

برچسب ها: سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار