امام جمعه موقت سمنان:
عده‌ای به دست و پا افتاده‌اند تا مبارزه قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی محقق نشود

به گزارش تابناک سمنان : حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان با اشاره به مبارزه قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی، ابراز داشت: امید است جلوی مفاسد و افراد سودجو که به نظام جمهوری اسلامی ضربه می‌زنند، گرفته شود و این افراد دستگیر شوند و به سزای اعمالشان برسند.

وی افزود: دولت و مجلس شورای اسلامی بایدبه قوه قضاییه کمک کنند، مجلس با وضع قوانین لازم، خلاهای قانونی را برطرف کند، بیت‌المال باید در دست افراد صالح باشد تا فساد اقتصادی در کشور به وجود نیاید.

عده‌ای به دست و پا افتاده‌اند تا مبارزه قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی محقق نشود

 

تکلیف محوری امام حسین (ع)و اطلاع رسانی درست و به موقع حضرت زینب (ع)

مهدوی‌نژاد با اشاره به زیبایی‌های خلق شده در دشت کربلا در تاسوعا و عاشورای حسینی، تصریح کرد: تکلیف محوری امام حسین (ع) و یارانشان یکی از زیبایی‌های واقعه کربلا است که باید به درسی در نحوه برخورد مردم و وظیفه آن‌ها با شرایط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور تبدیل شود.

امام جمعه موقت سمنان بیان کرد: اطاعت و عشق واقعی به رهبر دومین درس بزرگ در دشت کربلا بود که رضایت امام وقت برای شهدای کربلا اولویت داشت.

مهدوی‌نژاد ادامه داد: عملکرد منطقی امام حسین علیه السلام و یارانشان در حادثه عاشورا و اطلاع رسانی درست و به موقع حضرت زینب (ع) و بازماندگان دشت کربلا از دیگر صحنه‌های واقعه عاشورای حسینی بود.