مدیر بورس منطقه سمنان گفت: ۱۰ میلیون و ۵۷۴ هزار و ۴۶۹ سهم به ارزش بیش از ۱۱۷ میلیارد و ۳۵۱ میلیون و ۹۰۸ هزار ریال هفته گذشته در بورس سمنان داد و ستد شد.
کد خبر: ۹۹۹۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵ 09 October 2021

معاملات بورس سمنان تا ۱۰.۵ میلیون سهم کاهش یافت

 

به گزارش تابناک سمنان فاطمه امیرجان  ابراز داشت: پنج میلیون و ۲۸۸ هزار و ۶۰۸ سهم به ارزش بیش از ۵۸ میلیارد و ۷۶۵ میلیون و ۲۶۷ هزار ریال در معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید اختصاص داشت.

وی بیان کرد: پنج میلیون و ۲۸۵ هزار و ۸۶۱ سهم به ارزش بیش از ۵۸ میلیارد و ۵۸۶ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال در همین مدت به فروش رسید.

وی یادآور شد: شاخص کل قیمت سهام در اوراق بهادار کشور در پایان معاملات روز چهارشنبه گذشته ( چهاردهم مهر ۱۴۰۰) با ۱۴ هزار و ۷۸۹ واحد افزایش به یک میلیون و ۴۸۸ هزار و ۲۶۵ واحد رسید.

امیرجان تصریح کرد: ۵۰ درصد معاملات این بورس در هفته گذشته به خرید و ۵۰ درصد به فروش سهام اختصاص داشت.

مدیر بورس منطقه سمنان با بیان اینکه بازار سرمایه بازاری نیست که کسی بتواند بدون علم و تجربه در آن موفق شود، افزود: سرمایه‌گذاری در بورس کاری تخصصی است و نیاز به آموزش دارد، در غیر این صورت سرمایه‌گذاران با ضرر مواجه می‌شوند.

ارزش معاملات انجام شده در بازار بورس سمنان در سال ۱۳۹۲ ابتدای آغاز به کار دولت تدبیر و امید در حدود پنج هزار و ۳۶۶ میلیارد ریال بود که اکنون حجم معاملات در بورس نسبت به آن زمان افزایش یافته است.
۱۴ دفتر کارگزاری در شهرستان سمنان، یک دفتر کارگزاری در شهرستان مهدیشهر، ۱۲ دفتر کارگزاری در شهرستان شاهرود، سه دفتر کارگزاری در دامغان و یک دفتر کارگزاری در شهرستان گرمسار برای ارائه خدمات فعال است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایرنا

 

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :