مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان گفت: تجلیل از ۳۰ هزار رزمنده و پیشکسوت دفاع مقدس ، یکی از برنامه‌های بزرگ و شاخص این هفته استان است.
کد خبر: ۹۹۵۵۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶ 21 September 2021

۳۰ هزار رزمنده دفاع مقدس استان سمنان تقدیر شدند

 

به گزارش تابناک سمنان سرهنگ محمد حسن سلامی صبح سه شنبه در مراسم پاسداشت یاد و سیره فرزندان امام خمینی (ره) در تقارن با ایام اربعین حسینی (ع) که قرار است رئیس جمهور هم در آن به صورت ویدئوکنفرانسی صحبت بگوید، ابراز داشت: رزمندگان استان به نسبت جمعیت کشور، رتبه‌های نخست حضور را به خود اختصاص داده‌اند.

وی با بیان اینکه رزمندگان استان سمنان در طی هشت سال دفاع مقدس در ۶۵ عملیات حماسه‌ها آفریدند، افزود: هفته دفاع مقدس، صرفاً گرامیداشت یک‌مناسبت نیست، بلکه گرامیداشت یک فرهنگ است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان با بیان اینکه امسال کارگروه‌های مختلف استانی و شهرستانی با همکاری بخش‌های مختلف، قریب به پنج هزار برنامه در این هفته برگزار می‌کنند، ابراز داشت: تجلیل از ۳۰ هزار رزمنده و پیش کسوت دفاع مقدس، یکی از برنامه‌های بزرگ و شاخص این هفته در استان سمنان است.

سلامی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس، یادآور ایثار، مقاومت و ایستادگی است، بیان کرد: دفاع مقدس ملت ایران خود یک تاریخ است و ما معتقد هستیم مردم استان سمنان از میامی تا گرمسار همه در لبیک به ندای امام راحل و رهبر معظم انقلاب همواره در صحنه‌های انقلاب حاضر بوده و هستند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار