کد خبر: ۹۹۲۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸ 11 September 2021

شاهرود تنها شهر قرمز استان/ قربانیان کرونا در سمنان به ۱۳۶۳نفر رسیدند

 

به گزارش تابناک سمنان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان از کاهش شهرستان های قرمز این استان به یک شهرستان خبر داد.

حبیب الله خجسته پور در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در حال حاضر شهرستان شاهرود ،تنها شهرستان با وضعیت قرمز در بین شهرستان های هشت گانه این استان است.

وی ادامه داد: پنج شهرستان گرمسار، آرادان، سمنان، مهدیشهر و دامغان در وضعیت نارنجی و دو شهرستان میامی و سرخه نیز در وضعیت زرد کرونایی هستند.

سخنگوی ستاد مقابله با کروناویروس استان با اشاره به گزارش سه مرگ قطعی کرونایی دیگر در روز جمعه این هفته افزود: از ابتدای بحران کرونا تا کنون ،جدا از موارد مرگ مشکوک، ۱۳۶۳ فوت مثبت قطعی در مناطق تحت پوشش دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود به این ستاد استانی گزارش شده است.

خجسته پور در پاسخ به پرسشی در ارتباط با موارد مثبت قطعی در این استان ۷۰۰ هزار نفری خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع این همه گیری تا کنون ۶۱ هزار و ۵۴۹ بیمار مثبت قطعی در سطح استان شناسایی شده است.

وی از بستری شدن ۵۲ بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: در حال حاضر ۵۲۲ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش کرونای بیمارستان های این استان بستری هستند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ایسنا

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار