آشناگر اشاره کرد:
تابناک سمنان: علیرضا آشناگراستاندار سمنان:  تکمیل پروژه‌های جهش تولید استان و تسریع در روند اجرایی آن امری بسیار حائز اهمیت است که باید طی یک زمانبندی مشخص صورت گیرد.
کد خبر: ۹۹۱۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲ 05 September 2021

 

وی بیان کرد: گفت: مواردی از پروژه‌های جهش تولید استان که با مشکلاتی برای ادامه روند احداث و رسیدن به مرحله بهره برداری مواجه هستند، بررسی و طی یک زمانبندی ۲ ماهه تعیین تکلیف شوند و در صورت عدم حل مسائل موجود در زمان مقرر، از لیست پروژه‌ها حذف گردد.

 

علیرضا اشناگر خاطرنشان کرد: اجازه بهره برداری از معادن بدون تامین آب مورد نیاز به هیچ عنوان داده نخواهد شد و در مناطق کم آب اگر بنا بر فرآوری مواد معدنی وجود دارد، باید توجه داشته باشیم تا منابع آبی که بسیار گران قیمت است با تدبیر اختصاص داده شود و صرفه اقتصادی لحاظ گردد.

آشناگر ادامه داد:هیچ تفاوتی در انتخاب پروژه‌ها در بین شهرستان‌ها وجود ندارد و بر اساس اولویت‌هایی که در سطح استان موجود است، تخصیص پروژه‌ها انجام می‌شود.

وی همچنین در خاتمه با بیان اینکه ما در بحث تامین اعتبارات پیگیری‌های لازم را به صورت مستمر در دستور کار قرار دادیم، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به صورت طبیعی و ذاتی باید در جهت تامین و جذب اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های جهش تولید استان گام بردارند و ضمن پیگیری مجدانه، با یک رویکرد مناسب در جهت رفع مشکلات حرکت کرده تا شاهد تکمیل این طرح‌ها و بهره برداری از آن‌ها در آینده باشیم.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
 

 

مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: