به تازگی در انجمن‌های طرفداری سری Grand Theft Auto، شایعات جدیدی در مورد بازی GTA 6 منتشر شده‌اند که به نقشه‌ی گسترده‌ی آن اشاره دارند.
کد خبر: ۹۵۳۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴ 05 April 2021

 


به گزارش تابناک سمنان طبق این شایعات منتشر شده، شرکت بزرگ راکستار گیمز (Rockstar Games) قصد دارد در یکی از رویدادهای سال جاری، به صورت رسمی از نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس بازی GTA 6 رونمایی کند. علاوه بر این، شایعات جدید نشان می‌دهند که نقشه‌ی این عنوان شامل چندین شهر بزرگ و پرجزئیات به مانند Liberty City و یک شهر جدید با الهام از New York City خواهد بود.

طبق جدیدترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد بسیاری از اطلاعات منتشر شده که تحت عنوان Project Americas منتشر شدند، دقیق باشند. طبق این اطلاعات غیر رسمی، نقشه‌ی اصلی بازی GTA 6 شامل پنج ایالت بزرگ خواهد بود و هر ایالت شامل یک شهر می‌شود. علاوه بر این شهرها، به مانند بازی Red Dead Redemption 2، بازی‌بازان به یک شهر ششم جداگانه خواهند رفت که تنها برای گذراندن ماموریت‌های داستانی در دسترس خواهد بود. به نظر می‌رسد به جز شهر Liberty City، سه شهر Vice City ،Los Santos و San Fierro را نیز در نسخه‌ی ششم سری GTA مشاهده نماییم. در نهایت در این گزارش‌ها آمده است که شهر Liberty City، بزرگترین و باشکوه‌ترین منطقه‌ی بازی خواهد بود.

در نهایت با توجه به این که شرکت راکستار گیمز هنوز به صورت رسمی به معرفی نسخه‌ی ششم و ارائه‌ی اطلاعات مختلف از آن نپرداخته است، باید تمامی موارد ذکر شده را در حد شایعه بدانیم.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: گیمفا

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار