کد خبر: ۹۴۲۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷ 22 February 2021
تکنولوژی

 

به گزارش تابناک سمنان دنیای تکنولوژی روز به روز در حال تغییر است و فرصت‌هایی که در این بین برای بشر به وجود می‌آورد، غیرقابل انکار است. گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، اینترنت و موارد بسیار دیگری اکنون زندگی ما را تغییر داده‌اند و گویا هرگز نیز دست از این کار برنخواهند داشت. با این حال آیا همه محصولات تکنولوژی انقلابی هستند؟ اساساً خیر.

برخی از محصولات تکنولوژی تاثیرات بسیاری دارند و مانند گوشی‌های هوشمند و اینترنت به جزئی بزرگ از زندگی ما تبدیل می‌شوند. با آن که هیچ وقت نمی‌توان به صورت قطعی گفت که چه چیزی از چه نقطه‌ای باری دیگر ما را وادار به تغییر خواهد کرد، اما حدس زدن این فرایند با بعضی از آمار و تحلیل‌ها غیرممکن نیست. ویدیو زیر به معرفی ۸ تکنولوژی می‌پردازد که نه تنها می‌توانند در آینده زندگی انسان‌ها را تا حدود زیادی تغییر دهند بلکه قادر به تغییر تمام روند تاریخ از نقطه‌ای به بعد خواهند بود. تماشای این ویدیو با زیرنویس فارسی اختصاصی تکفارس را از دست ندهید. ما در قسمت نظرات منتشر شما هستیم. آیا به نظر شما نیز همین‌طور پیش خواهد رفت یا سرانجام پیش از دست‌یابی کامل به این تکنولوژی‌ها، بشر خود را نابود خواهد کرد؟

<video src="https://dl.techfars.com/up/subtitle/2021/8-Inventions-And-Technologies-That-Will-Change-Our-World-FHD.mp4?_=1" width="100%" height="100%" controls>

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: تکفارس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار