طی یک هفته گذشته؛
تابناک سمنان: سعید اسمعیل پور رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از وقوع ۱۸ مورد حادثه و حریق طی یک هفته گذشته در شهر سمنان خبر داد و گفت: درمجموع این حوادث ۲۳ نفر نجات یافتند.
کد خبر: ۹۴۱۸۰۷
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹ 18 February 2021

نتیجه تصویری برای حادثه اتش سوزی

 

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان ضمن بیان اینکه طی هفت روز گذشته ۶۰۵ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی سمنان گرفته شد، ابراز داشت: از این تعداد ۱۸ مورد عملیات حادثه و حریق به انجام رسیده است.

وی  بابیان اینکه آتش‌نشانان این سازمان طی ساعات مختلف از شبانه‌روز به کمک همشهریان سمنانی شتافته وامداد رسانی کردند، ابراز داشت: طی مدت مذکور پنج مورد حریق ضایعات و یک مورد مربوط به (حریق فضای سبز، شرکت صنعتی، تابلو برق و تصادف خودرو) گزارش‌شده است.

سعید اسمعیل پور افزود: طی این مدت مذکور هفت مورد محبوسی در کابین آسانسور و اماکن و دو مورد گرفتن حیوانات موذی در سطح شهر توسط آتش‌نشانان پوشش داده‌شده است.

اسمعیل پور بابیان اینکه در یک هفته گذشته تعداد ۲۳ نفر (مرد و زن) در این عملیات‌ها نجات یافتند، در ادامه تصریح کرد: این افراد توسط نیروی‌های عملیاتی آتش‌نشانی سمنان امدادرسانی شده‌اند.

وی در خاتمه افزود: از شهروندان تقاضا می‌شود ارتباط با سامانه ۱۲۵ را به کودکان خود آموزش دهند تا در مواقع بحران بتوانند به خود و دیگران کمک کنند.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار