جنازه کاسیا لنهاردت، نامزد ژروم بواتنگ در آپارتمانش در برلین توسط نیرو‌های پلیس پیدا شده است.
کد خبر: ۹۳۹۶۱۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵ 10 February 2021

مرگ مشکوک نامزد ژروم بواتنگ! + تصاویر

به گزارش تابناک سمنان در سال های اخیر شاهد بروز جنجال های زیادی در مورد زندگی شخصی ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی و باتجربه بایرن مونیخ بوده ایم و بارها داستان زندگی او به مطبوعات و شبکه های تلویزیونی کشیده شده است. همین اخیرا اخباری در مورد قطع ارتباط بواتنگ با کاسیا لنهاردت، مدل ۲۵ ساله منتشر شده بود و حالا جنازه این زن ۲۵ ساله در خانه اش در برلین توسط نیروهای پلیس پیدا شده است.

مرگ مشکوک نامزد بواتنگ بعد از جنجال اخیر! (عکس)

کاسیا لنهاردت که از رابطه قبلی خود یک فرزند داشت، در تاریخ دوم فوریه رسما اعلام کرد از بواتنگ جدا شده است. مدافع آلمانی این زن را به خراب کردن رابطه او با فرزندانش و البته باج خواهی برای ادامه رابطه متهم کرده بود. کاسیا نیز اخیرا بواتنگ را شیطان خطاب کرده و مدعی شد کمی از بعد فراموشی درد جدایی، در مورد دلایل این اتفاق به صورت علنی برای همه صحبت خواهد کرد.

مرگ مشکوک نامزد بواتنگ بعد از جنجال اخیر! (عکس)

ژروم بواتنگ چندی قبل در این رابطه گفت: "کاسیا با قطع رابطه من با نامزد سابقم ربکا و خانواده ام و باج گیری با من ارتباط پیدا کرد، اما من تصمیم گرفتم که به کاسیا پایبند باشم. در طول رابطه، کاسیا اغلب من را تهدید به نابودی می کرد. او تهدید کرد که دوران حرفه ایم را نابود کرده و حتی کاری می کند فرزندانم را از دست بدهم.

کاسیا گفت من را متهم به ضرب و شتم کرده و شکایت خواهد کرد. او می دانست که مادر فرزندانم من را به همین موضوع متهم کرده و ما در این رابطه و این پرونده دادگاهی پیش رو داریم. کاسیا با مادر فرزندانم تماس گرفت و گفت که در دادگاه به او کمک خواهد کرد. همه هدف او فقط نابود کردن من بود."

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار