معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: پرسپولیس بهتر از تیم ما بازی کرد و ۳ امتیاز حق این تیم بود.
کد خبر: ۹۳۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰ 09 February 2021

علیزاده: 3 امتیاز حق پرسپولیس بود/ داور می‌توانست مهربانانه‌تر سوت بزند

به گزارش تابناک سمنان علی علیزاده در پایان دیدار مس رفسنجان با پرسپولیس که با شکست یک بر صفر مس همراه بود، گفت: پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و این برد را به حریف تبریک می‌گویم. بازیکنان آسیب دیده داشتیم و نفراتی همچون دروازه‌بان و مدافع وسط تیم آسیب مصدوم بودند و به بازی امروز نرسیدند. در مجموع این برد حق پرسپولیس بود.

وی درباره عملکرد ربیعی روی نیمکت مس گفت: از عملکرد سرمربی تیم رضایت صددرصدی داریم و اگر بتوانیم، با او تمدید می‌کنیم. تیم خوبی هستیم و هدف‌مان این است که در لیگ برتر بمانیم.

معاون ورزشی باشگاه مس رفسنجان درباره تقویت این تیم برای نیم فصل دوم عنوان کرد: بعد از بازی بعدی و در کمیته فنی با حضور ربیعی برنامه‌هایش را می‌گیریم. ربیعی اسامی بازیکنانی را اعلام  کرده، ولی بعد از بازی بعدی صددرصد تیم را تقویت می‌کنیم، چون نیم فصل دوم با نیم فصل اول فرق دارد.

علیزاده درباره عملکرد حمید حاج ملک داور این بازی گفت: عملکرد داور بد نبود، ولی صحنه‌های 50-50 را به نفع حریف می‌زد. من هم در استقلال و هم پرسپولیس بازی کرده‌ام و طبیعی است که داوران به تیم‌های پایتخت بیشتر حال می‌دهند. داور می‌توانست کمی مهربانانه‌تر سوت بزند. کاری به صحنه اخراج بازیکن مس ندارم، ولی آن صحنه که برای کریم‌زاده افتاد، در سوی مقابل با خطای بازیکن پرسپولیس روی امامعلی هم رخ داد، اما داور به بازیکن پرسپولیس کارت نشان نداد. ما احترام می‌گذاریم، ولی داور می‌توانست مهربانانه با ما رفتار کند؛ البته باخت را توجیه نمی‌کنیم و به حریف تبریک می‌گوییم.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: تسنیم

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار