با حکم رئیس دانشگاه آزاد؛
طی مراسمی در شاهرود از زحمات ۳۲ ماهه سید احمد ابوالقاسمی فر تکریم و اسماعیل علی بیگی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود معارفه شد.
کد خبر: ۹۳۸۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵ 06 February 2021
علی بیگی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود شد
 
به گزارش تابناک سمنان در این مراسم سید احمد ابوالقاسمی فر از موفقیت بیمارستان خاتم الأنبیاء(ص) دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در کسب رتبه یک در اعتبار بخشی بیمارستان های ایران خبر داد و خاطر نشان کرد: بیمارستان خاتم الأنبیاء(ص) در چند سال اخیر موفق شده است گرید یک را در دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کسب کند.
 
رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود بیان کرد: بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) شاهرود موفق شد رتبه اول انتقال خون را در بین ۹ بیمارستان استان سمنان کسب کند که کم بودن خطای انسانی، مدیریت مناسب تهیه خون و وسایل و تجهیزات مناسب از سنجه های آن بوده است.
 
وی از راه اندازی مرکز مهارت های بالینی دانشکده علوم پزشکی با مجوز برگزاری آزمون های صلاحیت بالینی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و عنوان کرد: تا کنون بیش از 10 دوره آزمون پایان دوره پزشکی عمومی و صلاحیت بالینی پرستاری در مرکز مهارت های بالینی این دانشکده برگزار شده است.
 
ابوالقاسمی فر از جذب 6 عضو هیات علمی متخصص در رشته های علوم پایه و بالینی پزشکی نیز خبر داد و افزود: امکان جذب دانشجوی متقاضی انتقالی از خارج به داخل از ابتدای سال 1399 در رشته پزشکی فراهم شده است.
وی در بیان دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در دو سال اخیر به دستیابی به رتبه اول در استان سمنان و رتبه 8 در کشور و رشد جذب دانشجو به میزان %30 در سالهای 98 و 99 در واحد شاهرود اشاره و ابراز کرد: با پیگیری های انجام شده مجوز پذیرش دانشجوی تبدیل به داخل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای واحد شاهرود کسب شده است واحد بین الملل نیز برای دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود مصوب شده است و از این پس می توانیم دانشجوی خارجی بگیریم.
 
ابوالقاسمی فر از پذیرش بیماران کووید19در اورژانس و انجام آزمایشات اولیه و تشخیص و ارجاع به بیمارستان ریفرال در دوران پاندمی این بیماری خبر داد و افزود: تهیه لوازم حفاظت فردی و مواد ضدعفونی کننده در طول مدت بیماری کووید 19، راه اندازی سامانه استحقاق سنجی بیماران در سیستم HIS، راه اندازی سامانه استعلام هویت از ثبت احوال در HID، راه اندازی سامانه رسیدگی الکترونیکی اسناد بستری (بیمه سلامت)، راه اندازی سیستم مانیتورینگ مرکزی در اورژانس و 4 مانیتور بالای تخت بیمار، بروز رسانی وسایل موجود در فضای بخش ها در حد توان مالی موجود و جذب پزشکان متخصص قلب و عروق، اورولوژی، ارتوپدی، مغز و اعصاب، نفرولوژی،ENT و فعال شدن کلینیک از اقدامات مؤثر و کلان انجام شده در این بیمارستان بوده است.
 
لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:
اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: yjc
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار