باید گفتن مسئولین تمامی ندارد!
تابناک سمنان: علیرضا شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان بدون اشاره به برنامه ای مدون و مصوب در خصوص آموزش سربازان وظیفه گفت: باید با برنامه ریزی اصولی برای مهارت آموزی سربازان اقدام شود.
کد خبر: ۹۳۱۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰ 12 January 2021

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان روز سه شنبه در نشست ویدئو کنفرانسی مهارت‌آموزی و اشتغال نیروهای وظیفه مسلح در سالن کوثر استانداری سمنان افزود: سالانه ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از سربازان نیروهای مسلح استان ترخیص می‌شوند که باید با برنامه ریزی اصولی برای آموزش و مهارت آموزی این افراد اقدام کنیم.
وی تصریح کرد: تمام ظرفیت های آموزشی استان سمنان برای تحقق اجرای طرح مهارت آموزی و تحقق اشتغال سربازان وظیفه اقدام کنند.
علیرضا شریفی نژاد ادامه داد: باید آموزش ها در محور صنعت و تولید و متناسب با بوم استان سمنان باشد و مدیران ادارات برای اشتغالزایی و رفع چالش بیکاری در جامعه تمام قد باید پای کار باشند.
شریفی نژاد گفت: گزارش مستمر عملکرد در اجرای طرح مهارت آموزی و اشتغال سربازان وظیفه از سوی دبیر خانه به معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان ارائه شود.
وی ادامه داد: تحقق ۱۰۰ درصدی اجرای طرح مهارت آموزی و اشتغال سربازان وظیفه در استان سمنان پیگیری شود و باید براساس زمان بندی ، این طرح را به جلو برد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان افزود: مهارت آموزی برای سربازان وظیفه، رویکرد نو برای اشتغالزایی است و تمام مدیران مربوط نسبت به تحقق این طرح اقدام‌ کنند.
شریفی نژاد اظهار داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید با رویه های کارشناسی برای اجرای طرح های اشتغال زایی و مهارت آموزی سربازان وظیفه پا کار باشند.
وی خاطر نشان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید برنامه های علملیاتی در جلسات ارایه دهند و از بیان کلی گویی در نشست های تخصصی و غیر تخصصی استان پرهیز شود.
شریفی نژاد گفت: در شهرستان ها هم کمیته هم ردیف این کارگروه برای تحقق اجرای طرح مهارت آموزی و اشتغال سربازان وظیفه برگزار شود.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:
اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار