طی ۲۴ ساعت منتهی به صبح دوشنبه؛
آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می‌دهد طی ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کرونایی در سطح استان جان خود را از دست داده‌اند.
کد خبر: ۹۲۰۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵ 30 November 2020
 
جان باختن ۶بیمار کرونایی در استان سمنان/ کرونا یکه‌تازی می‌کند

 

به گزارش خبرنگار مهر، طی ۲۴ ساعت منتهی به آغاز دوشنبه در سطح شهرهای تابعه دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود ۱۲۳ مورد ابتلای قطعی به بیماری کرونا به ثبت رسیده است این میزان هرچند از اواسط هفته گذشته کمتر است اما همچنان با آمار میزان اوج کرونا در اسفندماه ۹۸ مشابهت و نشان از یکه‌تازی کرونا دارد.

هرچند تعداد بیماران ورودی بیمارستان‌ها اندکی کاهش‌یافته اما همچنان شاهرود، گرمسار، دامغان و سمنان در وضعیت قرمز و دیگر شهرستان‌ها نیز در وضعیت نارنجی هستند از سوی دیگر باید گفت در ۲۴ ساعت منتهی به صبح دوشنبه هفت نفر در سطح استان سمنان فوت کرده‌اند.

مجموع آمار بیماران کرونایی استان سمنان به ۱۸ هزار و ۲۵۹ نفر افزایش‌یافته و تعداد کل بیماران مرخص شده از بیمارستان شش هزار و ۳۰ نفر است و تا بازه زمانی ۲۴ ساعت منتهی به صبح دوشنبه ۳۵۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان سمنان بستری هستند.

آمار کل فوتی‌های کرونایی استان سمنان از ابتدای اسفندماه ۹۸ تاکنون به ۷۵۷ نفر رسیده است.

توصیه مسئولان و شبکه بهداشت و درمان استان سمنان به مردم رعایت فاصله‌گذاری و همراهی با محدودیت‌ها، استفاده از ماسک و عدم حضور در تجمعات مردمی است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار