جنجال به اوج رسید؛
اتهام قتل غیرعمد ممکن است گریبان پزشک معالج مارادونا را بگیرد.
کد خبر: ۹۲۰۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴ 29 November 2020

به گزارش تابناک سمنان پزشک دیگو مارادونا به دلیل سهل انگاری در انجام وظایف پزشکی خود متهم شده و پلیس این پرونده را به عنوان یک پرونده قتل غیرعمد بررسی می کند. نیروهای پلیس روز یکشنبه به خانه لئوپولدو لوکه، پزشک شخصی مارادونا رفته اند و آنها در حال بررسی عملکرد تمام اعضای کادری هستند مراقب مارادونا هستند.

 

حالا نشریه مارکا مدعی شد لوکه رسما توسط پلیس متهم شده و به زودی باید در مورد اقدامات خود در روزهای پایانی زندگی مارادونا در برابر دادستان شهادت دهد. یکشنیه تلویزیون آرژانتین تصاویر زنده ای از ورود پلیس به کلینیک این پزشک را پخش می کردند و در حال حاضر او به شدت تحت فشار است.

 

ماتیاس مورلا، وکیل مارادونا، هفته گذشته خواستار تحقیقات جدی و کامل در مورد درگذشت ناگهانی مارادونا شده است. مورلا مدعی شد که اولین آمبولانس زمانی به خانه اجاره ای مارادونا در شمال بوینس آیرس رسید که مارادونا دچار نارسایی قلبی شده و نیم ساعت نیز از رخ دادن این اتفاق گذشته بود. او این تاخیر را "جنایتی احمقانه" توصیف کرد و مدعی شد مارادونا در 12 ساعت قبل از مرگش هرگز مورد معالجه و درمان از سوی کادر پزشکی قرار نگرفته است.

 

البته در ادامه مشخص شد اولین آمبولانس 11 دقیقه بعد از تماس از خانه مارادونا به آنجا رسیده و ادعای وکیل مارادونا به طور کامل درست نبوده است. گزارش های اولیه حاکی از آن بود که برادرزاده 24 ساله مارادونا آخرین کسی بوده که او را در هنگام صرف صبحانه در روز مرگ مارادونا دیده بود.

 

جالب اینجاست پرستار مارادونا نیز که در ابتدا مدعی شده بود مدتی قبل از درگذشت مارادونا به او سر زده بود، امروز اعتراف کرد دروغ گفته است. اینگونه پرونده درگذشت مارادونا وارد فاز جدیدی شده و ممکن است کادر پزشکی او در این میان مقصر شناخته شوند.

 

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: ورزش سه

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار