مشکلات اقتصادی در سایه محدودیت‌های کرونایی؛
به گزارش تابناک سمنان: حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه چهار شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، گفت: سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان قرمز و مابقی شهر‌ها نارنجی هستند.
کد خبر: ۹۱۸۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷ 21 November 2020

عدم توجه به مطالبات عمومی موجب ایجاد نارضایتی در مردم استان می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان در گفتگو با خبرنگاران در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی ستاد ملی کرونا که پیش از ظهر شنبه در استانداری سمنان برگزار شد با اشاره به محدودیت‌ها بنا به رنگ‌ها در شهرهای استان، بیان کرد: انتظار داریم که همه مردم همکاری لازم را داشته باشند تا هرچه سریع‌تر شاهد کاهش شیوع ویروس کویید ۱۹ باشیم.

وی با بیان اینکه اجرای محدودیت‌ها ممکن است مشکلات اقتصادی را برای مردم تشدید کند، گفت: در نشست ستاد ملی کرونا مصوب شد که برای ۳۰ میلیون نفر به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان ماهانه تا چهار ماه پرداخت شود از سوی دیگر برای هر خانواده نیز یک میلیون تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت شود و امیدواریم هرچند این کمک‌ها ناچیز است اما گره‌گشای مسائل اساسی مردم باشد.

حبیب الله خجسته پور با بیان اینکه شاهرود، سمنان، گرمسار و دامغان در وضعیت قرمز و دیگر شهرها در شرایط نارنجی هستند، افزود: شرایط استان از لحاظ ویروس کرونا اصلاً مناسب نیست.

خجسته پور با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد کرونا پلاک‌های غیر بومی حق ورود و تردد در داخل شهرهای استان را ندارند، ابراز کرد: در شهرهای قرمز افراد نمی‌توانند با خودروهای شخصی از ساعت ۹ شب تردد کنند همچنین هدف از اجرای طرح، کاهش دورهمی و مهمانی‌های مردمی و ماندن در خانه برای کاهش شیوع کرونا است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار