مدیرعامل باشگاه تراکتور از روند مثبت مذاکرات این باشگاه با دوملیتی ایرانی نروژی خبر داد.
کد خبر: ۹۱۱۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷ 25 October 2020

                          دیوید توکلی؛ گزینه ای جدید برای حضور در ایران

به گزارش تابناک سمنان در روز‌های گذشته از دورگه‌های زیادی برای حضور در تراکتور نام برده شد که اکنون مدیرعامل باشگاه تراکتور این موضوع را تائید میکند، ولی موضوع مهم میتوانست حضور قوچان نزاد در تراکتور باشد که این موضوع منتفی شده است.

علیپور درخصوص پروسه جذب گوچی و حضور او در تراکتور گفت: یکی از بازیکنانی که احساس میکنم مورد علاقه هواداران تراکتور بود، قوچان نژاد بود. ما پیگیری‌هایی انجام دادیم، اما به خاطر دلایلی عنوان نمی‌کردیم تا کار قطعی شود. در بحث این بازیکن نیز تشکر ویژه‌ای دارم از مالک باشگاه که با حضورشان در خارج از کشور و با هماهنگی‌هایی که داشتیم تمام تلاششان را کردند تا در این فصل قوچان نژاد را به خدمت بگیریم، اگرچه این بازیکن نیز علاقمندی‌های خودش را داشت، ولی متاسفانه باشگاه مبدا با این موضوع مخالفت کرد تا ما را از داشتن این بازیکن خوب محروم کند. سعی میکنیم به نحوی دیگر جای این بازیکن را جبران کنیم.

علیپور ادامه داد: ما برای جبران جای خالی قوچان نژاد به سراغ بازیکنان دوملیتی رفتیم که میتوانستند. یکی از این دوملیتی‌ها آقای دنیز در آلمان با اصلیت ترک بودند، با ارتباط‌هایی که با ایجنت این بازیکن داشتم و شرایطی که برای حضور در ایران داشتند برای ما این امکان وجود نداشت تا به توافق برسیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور از دیوید توکلی بعنوان جانشین قوچان نژاد یاد میکند و توضیح می‌دهد: ما پیگیر دیوید توکلی هستیم که در لیگ یک نروژ بازی میکند و مذاکرات ما با این بازیکن ادامه دارد و احتمالا این بازیکن با حضور در تبریز صحبت‌هایی با کادر فنی داشته باشند. به هر حال ما پیگیر این موضوع هستیم، ولی اگر این اتفاق نیفتاد نیز جای نگرانی وجود ندارد و بازیکنانی داریم که از آن‌ها استفاده کنیم. آن‌ها میتوانند کیفیت کار ما را بالا ببرند، ولی درصورت نیامدن نیز جای نگرانی نخواهیم داشت.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: فرارو

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار