رتبه بندی جدید اینتربرند از ارزشمندترین برند‌های جهان به تازگی اعلام شده است و درنتیجه شاهد تغییراتی در ۳ برند برتر جهان هستیم.
کد خبر: ۹۱۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵ 22 October 2020

به گزارش تابناک سمنان رتبه بندی جدید اینتربرند از ارزشمندترین برند‌های جهان به تازگی اعلام شده است و درنتیجه شاهد تغییراتی در ۳ برند برتر جهان هستیم. بر اساس رتبه بندی بهترین برند‌های جهانی ۲۰۲۰، ارزشمندترین برند اپل با ارزش تقریبی ۳۲۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود در حالی که مقام‌های دوم و سوم به ترتیب آمازون و مایکروسافت هستند.

رتبه بندی جدید اینتربرند از ارزشمندترین برند‌های جهان به تازگی اعلام شده است و درنتیجه شاهد تغییراتی در ۳ برند برتر جهان هستیم. بر اساس رتبه بندی بهترین برند‌های جهانی ۲۰۲۰، ارزشمندترین برند اپل با ارزش تقریبی ۳۲۳ میلیارد دلار برآورد می‌شود در حالی که مقام‌های دوم و سوم به ترتیب آمازون و مایکروسافت هستند.

گوگل در مقایسه با سال گذشته دو واحد افت کرده و ارزش آن کمی بیش از ۱۶۵ میلیارد دلار است و کاهش ۱ درصدی را ثبت کرده است. از طرف دیگر مایکروسافت رشد چشمگیر ۵۳ درصدی را تجربه کرد و ۱۶۶ میلیارد دلار از آن پیشی گرفت. آمازون نیز با ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار و سالانه ۶۰ درصد به مقام دوم صعود کرده است.

اپل باارزش‌ترین برند جهان شد

از دیگر برند‌های برجسته فناوری در این رتبه بندی می‌توان به سامسونگ در مکان پنجم، اینتل در رتبه دوازدهم، فیس بوک در رتبه سیزدهم و اینستاگرام در جایگاه نوزدهم اشاره کرد.

به خاطر داشته باشید که این ارزش شرکت نیست، بلکه فقط جایگاه برند آن است. به عنوان مثال، ارزش بازار اپل کمی بیش از ۲ تریلیون دلار است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: انتخاب

برچسب ها: اپل ، برند ، تابناک سمنان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار