سید مجتبی اکرم:
به گزارش تابناک سمنان: سید مجتبی اکرم مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان از کاهش چشمگیری خدمات دندان‌پزشکی در استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ هزار و ۶۰۰ خدمت دندانپزشکی در مراکز درمانی این سازمان ارائه شد.
کد خبر: ۹۱۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳ 22 October 2020

فعالیت هشت مرکز درمانی تحت حمایت تأمین اجتماعی دراستان سمنان - خبرگزاری  شبستان ، رسانه حوزه دین ، فرهنگ و اندیشهفعالیت هشت مرکز درمانی تحت حمایت تأمین اجتماعی دراستان سمنان - خبرگزاری  شبستان ، رسانه حوزه دین ، فرهنگ و اندیشه

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان سمنان پیش از ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه شیوع کرونا عامل اصلی کاهش چشمگیر خدمات ارائه‌شده و مراجعه‌کنندگان به مراکز درمانی این سازمان در بخش دندان‌پزشکی است، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ هزار و ۶۰۰ خدمت اورژانسی در بخش دندان‌پزشکی در سراسر استان سمنان ارائه‌شده است.

وی بابیان اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا و ابتلاء کارکنان مراکز درمانی و عموم مردم در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: بااین‌وجود میزان مراجعه و ارائه خدمت به بیماران در بخش دندان‌پزشکی ۶۰ درصد کاهش داشته است.

سید مجتبی اکرم با اشاره به اینکه در این مدت چهار هزار و ۸۹۲ مورد خدمت کشیدن دندان به بیماران ارائه‌شده است، افزود: ۹ هزار و ۶۹۱ مورد معاینه و معالجه دارویی در این بخش انجام‌شده است.

اکرم بابیان اینکه ۹۲۱ خدمت پر کردن دندان نیز در مراکز درمانی تأمین اجتماعی انجام‌شده است، یادآور شد: ۹۴ مورد جرم‌گیری و یک هزار و ۶۳ خدمت جراحی نیز به بیماران ارائه‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ماسک، دستکش و جهیزت یک‌بارمصرف و ضدعفونی شده در تمامی مراکز درمانی این سازمان ضروری است.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار