جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: نحوه برخورد پلیس با خودرو‌های غیر بومی در ورودی ۵ شهر اعلام شده، تذکر و ارشاد و هدایت برای بازگشت است.
کد خبر: ۹۰۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵ 16 October 2020

                          نوع برخوردپلیس با خودرو‌های غیربومی در ورودی ۵ شهر

به گزارش تابناک سمنان سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در خصوص آخرین تمهیدات پلیس راهور در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا مبنی بر ایجاد ممنوعیت در تردد خودرو‌ها در برخی از شهر‌ها اظهار داشت: ماموران پلیس راهور اجازه تردد به خودروهادر شهر‌های اعلام شده را بر اساس شماره پلاک و بومی بودن آن‌ها می‌دهند.

وی گفت: ۵ شهر تهران، البرز، اصفهان، ارومیه و مشهد طبق مصوبات جدید دارای ممنوعیت تردد هستند؛ این ممنوعیت به گونه‌ای است که اجازه ورود به خودرو‌های بومی داده شده و اجازه خروج داده نمی‌شود.

سردار حسینی با اشاره به اینکه شهر‌های تهران و کرج در مجموع یک شهر تلقی شده است به اعمال ممنوعیت تردد خودرو‌های شخصی با توجه به پلاک تاکید کرد و گفت: برای خودرو‌های امدادی، ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر محدودیت تردد لحاظ نمی‌شود.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص واکنش مردم به اجرای این طرح اعلام کرد: خوشبختانه آمار‌ها نشان داده که ۲۰ درصد از تردد‌ها کاهش پیدا کرده و مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از سفر‌های غیرضروری خودداری کرده اند.

وی با اعلام اینکه ماموران پلیس راهور در ورودی و خروجی شهر‌هایی که نام برده شد حضور دارند درباره چگونگی برخورد با خودرو‌های غیر بومی اظهار داشت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با تذکر و ارشاد نسبت به برگرداندن خودرو‌هایی که پلاکشان غیر بومی تشخیص داده شود اقدام خواهند کرد.

وی گفت: همکاری مردم با پلیس در این زمینه مناسب بوده و گزارش خاصی نداشته‌ایم.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: فارس

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار