وضعیت نماز جمعه در استان؛
به گزارش تابناک سمنان: آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: در برگزاری نماز جمعه و همچنین نماز جماعت مساجد استان باید از ستاد مقابله با کرونا کسب تکلیف و سپس برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری شود.
کد خبر: ۹۰۹۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶ 15 October 2020

ستاد نماز جمعه سمنان - ستاد های نمازجمعه

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار ظهر پنج شنبه با استاندار سمنان و اعضای ستاد کرونا، به میزبانی دفتر خود در سمنان ضمن بیان اینکه ملاک مصوبات ستاد کرونا است، تاکید کرد: کسب تکلیف از ستاد کرونا برای برگزاری نماز جمعه در سمنان اولویت ما محسوب می‌شود.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه باید بین مهم و مهم‌تر انتخاب کرد، ابراز کرد: در شرایط فعلی نیاز است که حفظ سلامت جامعه و شکست کرونا در اولویت قرار گیرد تا بتوانیم سلامت را در جامعه ترویج دهیم.

آیت الله سید محمد شاهچراغی با بیان اینکه همه باید شرایط امروز جامعه را درک کنند، افزود: قبل از هر برنامه‌ریزی باید از ستاد کرونا درباره نماز جماعت در مساجد نیز کسب تکلیف کرد.

آیت الله شاهچراغی ضمن تقدیر از مسئولان ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، بیان کرد: برای مهار شیوع کرونا رعایت نکات بهداشتی و همکاری آحاد جامعه ضرورت دارد و باید همدلی در این زمینه تقویت شود.

وی در دیگر بخش سخنان خود به دو مشکل آب و بیکاری و همچنین موضوع گرانی‌ها نیز اشاره کرد و افزود: مسئولان برای رفع بیکاری در جامعه تلاش مضاعفی داشته باشند.

عضو خبرگان رهبری همچنین با بیان اینکه برای مهار شیوع کرونا رعایت نکات بهداشتی و همکاری آحاد جامعه ضروری است، تاکید کرد: باید اهمیت مراقبت در مقابل بیماری کرونا به مردم بیشتر گوشزد شود.

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه تلاش مضاعف برای رفع مشکل آب از مطالبات مردم نسبت به مسئولان ارشد استانی و کشوری است، بیان داشت: بیکاری و توسعه اقتصادی در استان سمنان به آب بستگی مستقیم دارد.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار