رحمانی فضلی خبر داد؛
وزیر کشور گفت: جریمه تهرانی‌هایی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا اتخاذ می‌شود.
کد خبر: ۹۰۵۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴ 30 September 2020

به گزارش تابناک سمنان عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست کمیته امنیتی انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا که در محل  وزارت کشور برگزار شد، اظهار کرد:  امروز کمیته انتظامی اجتماعی کرونا را با موضوع بازنگری در نحوه اعمال نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی را داشتیم. طبق گزارش‌ها روند اجرا و نظارت کاهشی بوده است.

رحمانی فضلی افزود: ادارات اصناف و تمام اداراتی که برای آن‌ها دستورالعمل‌های بهداشتی نوشته شده است باید رعایت کنند.

وزیر کشور با اشاره به روند توزیع ماسک گفت: موضوع ماسک مجددا مطرح شد، در جلسه گزارش شد که ماسک با قیمت ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ تومان به دست مردم می‌رسد. قرار شد در این یک ماه اخیر یک تیمی روند تولید و توصیه ماسک را بررسی کنند. طبق گزارش‌ها روزانه ۲۰ میلیون ماسک تولید می‌شود که در مورد مواد اولیه تولید ماسک کم نگرانی هایی بود که مقرر شد انشاالله پیگیری کرده و نگرانی دوستان را رفع کنیم.

رحمانی فضلی برای اعمال مجازات برای افرادی که دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند گفت: تهران به عنوان الگویی برای مجازات کردن  افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، تعیین شد. قرار شد در تهران موضوع جریمه افرادی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، طبق مصوبات تعیین شده از سوی ستاد مقابله با کرونا آن هم با استفاده از دستگاه‌های اجرایی، عملیاتی کنیم.

رحمانی فضلی در ادامه درباره اغناسازی مردم گفت: این موضوع برعهده رسانه‌ها است. روند ملی و اقداماتی که تاکنون برای مقابله با کرونا صورت گرفته قابل قبول است، ولی هنوز تا روند کاهشی بیماری فاصله داریم.

او در ادامه گفت: تنها راه مقابله با کرونا همکاری و همیاری است. اصناف بیشترین تعامل را با مردم دارند. حدود شصت درصد اصناف کرونا را رعایت کردند که با همکاری و همدلی بیشتر انها می‌توانیم به عدد هشتاد درصد برسیم.

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com
منبع: yjc

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار