تا آنجایی که من اطلاع دارم به خاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا چند پیشنهاد خارجی مطرح شده که باشگاه هم قصد طرح آن را در پایان فصل دارد. حرفی که مدیر عامل باشگاه استقلال زده به خاطر رعایت شان بازیکن استقلال بوده
کد خبر: ۸۸۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰ 12 August 2020

این روزها سوال‌های زیادی از مهدی قایدی پرسیده می شود. یکی از مهمترین آنها تمدید با استقلال و ماندن در این تیم برای لیگ بیستم است اما احمد سعادتمند گفته که مهدی قایدی فروشی نیست.

به گزارش تابناک سمنان: اعلان مدیرعامل استقلال مبنی بر اینکه هر تیمی قائدی را بخواهد باید ۵ میلیون دلار هزینه کند، باعث شده تا شانس ترانسفر مهدی به اروپا بسیار کم شود.

حالا خود قائدی به این موضوع واکنش نشان داده است. او در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهاد خارجی به دست تو رسیده است؟ گفت: «الان به این موضوع فکر نمی‌کنم و تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده است؛ چون بازیکن باشگاه استقلال هستم مذاکرات مستقیم با باشگاه استقلال صورت می‌گیرد. تا آنجایی که من اطلاع دارم به خاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا چند پیشنهاد خارجی مطرح شده که باشگاه هم قصد طرح آن را در پایان فصل دارد. حرفی که مدیر عامل باشگاه استقلال زده به خاطر رعایت شان بازیکن استقلال بوده که من تشکر می‌کنم؛ و من نمی‌توانم روی خودم قیمت بگذارم، اما دوست دارم اگر روزی به یک تیم خارجی رفتم باشگاه استقلال هم از این جابجایی سود ببرد.»

واکنش قائدی به شرط ۵میلیون دلاری برای فروشش

لطفا مارا در شبکه های اجتماعی یاری کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان
Email: semnantabnak@gmail.com

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار