مسئولان محلی در انگلیس عملیاتی گسترده را برای نجات یک زن سالخورده که از ارتفاع ۱۸ متری یک صخره ساحلی در این کشور به پایین سقوط کرده بود، انجام دادند.
کد خبر: ۸۸۴۳۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵ 05 August 2020

 زن سالخورده

به گزارش تابناک سمنان:  یک زن ۶۹ ساله انگلیسی که در یکی از سواحل این کشور دچار حادثه شده بود به طرزی معجزه آسا از مرگ گریخت. این زن که از صخره‌ای حدود ۱۸ متری در سواحل «سوانج» به پایین پرت شده بود از این حادثه جان سالم به در برد. او در حال تفریح روی صخره‌ای در «اولد هَری راکس» بود که بر اثر لغزش به پایین سقوط کرد.

شاهدان عینی بلافاصله با اورژانس ۹۹۹ تماس گرفتند و برای نجات این زن درخواست کمک کردند. بلافاصله قایق نجات، گارد ساحلی،  ماموران آتشنشانی و اورژانس پزشکی به همراه دو فروند هلی کوپتر نجات به محل حادثه اعزام شدند. در یکی از تصاویری که منتشر شده نیز چندین خودرو به همراه دو فروند هلی کوپتر در محل وقوع حادثه نشان داده می‌شود. همچنین یکی از تصاویر منتشر شده این زن را در حال انتقال با هلی کوپتر نشان می‌دهد.

نجات معجزه آسای زن سالخورده پس از سقوط از ارتفاع!

 

پس از انتقال این زن که هویتش اعلام نشده به نقطه‌ای امن، مداوای اولیه روی وی انجام شد و او سپس با آمبولانس هوایی به بیمارستان منتقل شد. این زن پس از سقوط به پایین صخره دچار جراحت شدید شده بود. ورودی‌های منطقه‌ای که این حادثه در آنجا رخ داده بود به صورت موقت بسته شده تا عملیات نجات بویژه فرود دو فروند هلی کوپتر با سهولت بیشتری انجام شود.

نجات معجزه آسای زن سالخورده پس از سقوط از ارتفاع!

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که گردشگران محلی در این منطقه از انگلیس دچار حادثه می‌شوند. در سال ۲۰۱۷ نیز یک زن ۳۰ ساله از صخره‌ای حدود ۳۰ متری در همین محل به پایین پرتاب شد که او نیز به طرزی معجزه آسا زنده ماند. زن جوان تنها دچار کبودی و جراحت سطحی شده بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار