امامی گفت: در برررسی های اولیه توسط بخش حفاظت ما مشخص شد هیچگونه نشانه ای از سرقت مشاهده نمی شود از این رو موضوع مفقودی اعلام شده است.
کد خبر: ۸۸۴۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶ 04 August 2020

توضیحات مدیر کاخ گلستان درباره مفقود شدن یکی از آلبوم های عکس خانه کاخ گلستان

به گزارش تابناک سمنان: آفرین امامی مدیر کاخ گلستان درباره مفقود شدن یکی از آلبوم های  خانه کاخ گلستان،گفت:اواخر اسفند ماه امین انبار آلبوم خانه کاخ گلستان به بنده اطلاع داد، در آخرین انبارگردانی متوجه شده که یکی از آلبوم های کاخ گلستان را در انبارگردانی مشاهده نمی کند و اعلام کرد برای قطعیت به انبارگردانی دقیق آلبوم خانه کاخ گلستان نیازداریم ازاین رو انبار گردانی آلبوم خانه کاح گلستان آغاز شده است.

او افزود: به جهت اینکه به انجام اقدامات حقوقی و قضایی برای پیشگیری از هرگونه مشکل سوء در آینده نیاز داریم، این اقدامات حقوقی و قضایی انجام شد و اطلاعات اثر مفقود شده برای پلیس اینترپل ارسال و مکاتبات لازم با واحدهای ذی صلاح وزارت میراث فرهنگی انجام شد و کار در دست پیگیری است.

امامی گفت:ما یک کمیته ای متشکل از اعضای اداره کل موزه ها، واحد اداری مالی سازمان یگان حفاظت و نماینده مجموعه کاخ گلستان تشکیل داده ایم.

مدیر کاخ گلستان ادامه داد: پس از اتمام انبارگردانی می توانیم به طور قطعی مفقود شدن آلبوم عکس خانه کاخ گلستان را اعلام کنیم. در برررسی های اولیه توسط بخش حفاظت ما مشخص شد هیچگونه نشانه ای از سرقت مشاهده نمی شود.به همین دلیل موضوع مفقودی اعلام شده است.

گفتنی است خبرهایی مبتنی بر مفقود شدن یکی از آلبوم های  خانه کاخ گلستان در برخی رسانه ها منتشر شده بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام تابناک سمنان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار